کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از لس آنجلس | پرواز بر فراز شهر فرشتگان

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، شهر زیبا و پر شور و هیاهوی لس آنجلس را برگزیده ایم و می خواهیم به سوی این شهر روانه شویم. یک ویدیو هوایی از لس آنجلس را انتخاب کرده ایم و با تماشای این ویدیو، گشتی مجازی در شهر فرشتگان خواهیم داشت. یک به یک، از روی ساختمان های شهر می گذریم و در این میان، چند مورد از جاذبه های لس آنجلس را با هم مرور می کنیم. ما را در این سفر مجازی همراهی کنید و دیدن این کلیپ از دیدنی های لس آنجلس را از دست ندهید. 

سفرمان را از سواحل در کنار اقیانوس آرام، آغاز می کنیم و به درون شهر پا می گذاریم. نگاهی گذرا بر بزرگراه های در هم تنیده لس آنجلس می اندازیم و آسمان خراش ها از دور توجه مان را جلب می کنند. کمی بعد دوباره به کنار اقیانوس می آییم و بر فراز یک شهربازی ساحلی می گردیم. تفریح در این شهربازی، خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود و به همین خاطر، برای لحظه ای وسوسه می شویم تا به پایین برویم و در اینجا به تفریح و بازی بپردازیم؛ اما بر این وسوسه غالب می شویم و به گشت مان در شهر ادامه می دهیم. 

در ادامه با یکی از معروفترین جاذبه ها و نمادهای شهر مواجه می شویم؛ نشان هالیوود (Hollywoodland Sign). این، یک نشان شهری و نماد فرهنگی ایالات متحده آمریکا به شمار می آید که بر روی تپه های هالیوود در کوه لی (Mount Lee) جا خوش کرده است. پس از نشان هالیوود، نوبت استادیوم داجر (Dodger Stadium) است؛ ورزشگاهی که به تیم بیسبال رسمی شهر، یعنی لس آنجلس داجر (Los Angeles Dodgers) تعلق دارد. گشتی بر فراز این استادیوم می زنیم و پس از آن، سفر هوایی مان را ادامه می دهیم تا جاذبه های بیشتری را یک به یک از نظر بگذرانیم؛ جاذبه هایی همچون پیاده رو مشاهیر هالیوود (Hollywood Walk of Fame) و رصدخانه گریفیتس (Griffith Observatory). 

برای این سفر جذاب همراه کارناوال بمانید و تماشای دیدنی های لس آنجلس را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

Photo Of Cover: Michiko Tierney

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست