کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از مسکو | پرواز بر فراز پایتخت روسیه

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، کشور زیبای روسیه را برگزیده ایم و می خواهیم یک ویدیو هوایی از مسکو، یعنی پایتخت این سرزمین را تماشا کنیم. در حین عبورمان از آسمان این شهر، تعدادی از دیدنی های مسکو از نظر می گذرانیم و بیشتر با این شهر تماشایی آشنا می شویم. شما هم با ما راهی این مقصد زیبا شوید و از دیدن جاذبه های مسکو و چشم انداز زیبای این شهر لذت ببرید. البته پیش از آغاز سفر، شنیدن چند نکته درباره مسکو خالی از لطف نخواهد بود ...

مسکو، پایتخت و پرجمعیت ترین شهر روسیه است که بر اساس آمار سال 2012، 11.92 میلیون نفر جمعیت را در خودش جای داده است. این شهر قلب سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی کشور روسیه و شرق اروپا محسوب می شود و وسیع ترین شهر در کل قاره اروپاست.

البته ویژگی های منحصر به فرد مسکو در همین جا خلاصه نمی شود و با در نظر گرفتن مرزهای این شهر می توان دید که این پایتخت وسیع در لیست بزرگترین شهرهای دنیا جای گرفته است و از لحاظ جمعیت نیز، رده یازدهم جهان را در اختیار دارد. همچنین خوب است بدانید که مسکو سال ها در میان 10 شهر گران دنیا دسته بندی می شد؛ اما امروزه قدری وضعیت متفاوتی پیدا کرده است و به مانند گذشته نیست. از دیگر ویژگی های مسکو می توان به رشد سریع صنعت گردشگری اش اشاره کرد که آن را در میان پر رشد ترین مقاصد گردشگری دنیا قرار داده است. این شهر که در حاشیه رود مسکوا شکل گرفته، قدمتی 900 ساله دارد و جاذبه های تاریخی و مدرن بسیاری را در دل خود جای داده است. از جمله جاذبه های مسکو که در حین سفر نباید دیدن شان را از دست داد می توان به کاخ کرمیلن مسکو، میدان سرخ، کلیسای زیبای سنت باسیل، پارک گورکی، تالار باشکوه بلشوی، مرکز خرید مجلل و وسیع گوم و ... اشاره کرد.

حال که تا حدودی با شهر مسکو آشنا شده اید، وقت آن رسیده تا دست در دست کارناوال راهی این شهر شوید و به تماشای دیدنی هایش بنشینید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

Photo Of Cover: Yaroslav Seheda

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست