کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از پاراگوئه | سفر به آمریکای جنوبی

پاراگوئه کشوری ست در آمریکای جنوبی که دیدنی های بسیاری را در خود جای داده و همین بهانه ای شده است تا این بار بخواهیم به پای تماشای یک ویدیو هوایی از پاراگوئه بنشینیم. به کمک این ویدیو می توانیم مروری بر جاذبه های پاراگوئه داشته باشیم و بیشتر با این سرزمین آشنا شویم. پس با ما در شناخت و تماشای دیدنی های پاراگوئه همراه شوید. 

جمهوری پاراگوئه تقریبا در نواحی مرکزی آمریکای جنوبی قرار گرفته و کاملا با خشکی احاطه شده است. کشورهای برزیل، بولیوی و آرژانتین همسایه پاراگوئه هستند. پایتخت پاراگوئه آسونسیون (Asunción) نام دارد و جمعیتش به حدود ۶٫۵ میلیون نفر می رسد.

یکی از شاخص ترین جاذبه های طبیعی این کشور، رودخانه پاراگوئه است که از شمال به جنوب ادامه دارد و سرزمین پاراگوئه را به دو نیم تقسیم می کند. این رود حتی از کشورهای برزیل، آرژانتین و بولیوی نیز می گذرد. از دیگر دیدنی های طبیعت پاراگوئه می توان آبشار گئوائیرا (Guaíra Falls) نام برد که در مرز این سرزمین با برزیل قرار دارد. این آبشار 114 متر ارتفاع دارد و منشا آن رودخانه پانارا (Paraná River) است. آبشار دوشنبه (Monday's Falls) هم با 45 متر ارتفاع و 120 متر پهنا، از جاذبه های طبیعی پاراگوئه شمرده می شود. 

طبیعت پاراگوئه مانند اکثر کشورهای آمریکای جنوبی بسیار زیبا و تماشایی ست؛ اما باید بدانید جاذبه های این سرزمین تنها به این موارد ختم نمی شود و بناها و سازه هایی هم در این کشور وجود دارند که هوش از سر مسافران ببرند و نگاه شان را خیره کنند؛ به عنوان مثال، ساختمان پانتئون ملی قهرمانان (National Pantheon of the Heroes) از این جاذبه هاست که بیشتر افراد در حین سفرشان به پاراگوئه از آن دیدن می کنند. این ساختمان در پایتخت پاراگوئه قرار دارد و یک یادبود ملی به حساب می آید.

به چندی از جاذبه های پاراگوئه اشاره کردیم؛ در ادامه همراه مان باشید و به کمک ویدیو هوایی کارناوال، بیشتر با این کشور و دیدنی هایش آشنا شوید. 


:Video Details

Produced By: Jonathan Montiel

Music: Cinematic Piano by AShamaluevMusic

Photo Of Cover: Jonathan Montiel

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست