ویدیو HD

ویدیو هوایی از پاتایا

می خواهیم به آسیای شرقی سفر کنیم و برای این کار، یکی از معروفترین مقاصد سفر در کشور تایلند، یعنی شهر پاتایا را برگزیده ایم. با یک ویدیو هوایی از پاتایا، به سفر مجازی مان در این شهر می رویم و چشم انداز تماشایی آن را از نظر می گذرانیم. نگاهی بر دیدنی های پاتایا می اندازیم و کمی با فضای این شهر آشنا می شویم. اما در ابتدا خوبست کمی از این مقصد برای تان بگوییم و سپس، به تماشای یک ویدیو زیبا از آن برویم. 

پاتایا، از محبوب ترین شهرهای ساحلی تایلند است که از پایتخت جذاب و پرهیاهوی این کشور، یعنی بانکوک 100 کیلومتر فاصله دارد. این شهر سالانه بیش از ۵٫۵ میلیون بازدیدکننده خارجی دارد و به همین خاطر از مهم ترین شهرهای گردشگری تایلند به شمار می رود. وقتی پاتایا را برای سفر انتخاب می کنید، می توانید هم انتظار شهری زنده و شلوغ و جذاب را داشته باشید و هم طبیعت دلبرانه و دریای نیلگون که شما را از خوشی سرمست می کند. پاتایا از یک سو به خاطر تفریحات آبی و ساحلی، و جزایر مرجانی اش محبوب است و از طرفی مراکز خرید، بازار شناور و سنتی، معابد بودایی، پارک های آبی و موزه های هنری مختلفش توجه گردشگران را جلب می کند. 

با نگاهی به موقعیت پاتایا می بینیم که در حاشیه خلیج تایلند قرار گرفته و بخشی از استان چنبوری (Chonburi) محسوب می شود. این شهر جمعیتی در حدود 107,406 نفر را در خودش جای داده است و وسعتی برابر با 22.2 کیلومتر مربع دارد. شهر پاتایا، منطقه شهری خودگردان بوده و مرکز منطقه شهری پاتایا-چنبوری در نظر گرفته می شود.

همان طور که می توان حدس زد، یکی از عمده درآمدهای این شهر ساحلی، از گردشگری به دست می آید. در ادامه، با تماشای طبیعت و سواحل پاتایا، بیشتر به دلیل محبوبیت این شهر پی می بریم. با کارناوال همراه باشید و ویدیو زیبای پیش رو را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Nick van Dutch

Photo Of Cover: Chayaporn Suphavilai

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.