کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از سانتیاگو | سفر به پایتخت شیلی

از میان مقاصد رنگارنگ جهان، پایتخت زیبای کشور شیلی را برای گشت و گذار برگزیده ایم. می خواهیم یک ویدیو هوایی از سانتیاگو را با شما به اشتراک بگذاریم و زیبایی های این شهر در آمریکای جنوبی را به شما یادآور شویم. به کمک این ویدیو، می توانید نگاهی به دیدنی های سانتیاگو داشته باشید و با فضای شهری این خطه آشنا شوید؛ همچنین چندی از جاذبه های سانتیاگو را مرور کنید. پس همراه ما به شهر سانتیاگو بیایید و از زیبایی های این گوشه از جهان لذت ببرید. 

ویدیویی که امروز با شما به اشتراک گذاشته ایم، پس از دو روز بارانِ مداوم فیلمبرداری شده است؛ زمانی که بارش زیبای باران، آلودگی هوا را از این کلان شهر زدوده و آسمان صاف و آبی ست. شهر سانتیاگو بر روی دره مرکزی کشور شیلی برپا شده است و در این ویدیو، می توانید کوه های سفیدپوش را در اطراف شهر مشاهده کنید و از چشم انداز تماشایی شان لذت ببرید. یکی دیگر از جاذبه های طبیعی شهر سانتیاگو، رود ماپوچو (Mapocho) است که از شمال شرقی تا جنوب غربی شهر کشیده شده است و حال، پس از دو روز بارانی، آبی گل آلود در آن جریان دارد. 

یکی از شاخص ترین بخش های شهر سانتیاگو، مرکز تجاری-تبلیغاتی کوستانرا (Costanera Center) است که شامل یک مرکز خرید شش طبقه، آسمان خراش 64 طبقه ای به نام برج بزرگ سانتیاگو (Gran Torre Santiago) و سه آسمان خراش دیگر می شود. امکان ندارد کسی به شهر سانتیاگو برود و این منطقه تجاری-تبلیغاتی از چشمش پنهان بماند؛ و ما نیز در سفرمان به پایتخت شیلی، حتما نگاهی به این منطقه و ساختمان های تماشایی اش می اندازیم. 

تا حدودی شما را با فضای ویدیو پیش رو و آن چه خواهیم دید آشنا کردیم، حالا وقت آن رسیده تا کوله بار خود را برداشته و راهی این سفر شویم. کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Exploring Together

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست