ویدیو HD

ویدیو هوایی از تایپه | گشتی در پایتخت تایوان

این بار در کارناوال می توانید ویدیو هوایی از تایپه را تماشا کنید و چندی از دیدنی های تایپه را که در این شهر زیبا قرار گرفته اند از نظر بگذرانید. تایپه عنوان پایتختی تایوان را دارد و به همین خاطر دور از ذهن نیست که تعداد قابل توجهی از جاذبه های تایوان در این شهر قرار داشته باشند. 

در ادامه، چندی از جاذبه های تایوان را به شما معرفی می کنیم تا اینگونه بیشتر با پایتخت دیدنی تایوان آشنا شوید:

هتل بزرگ تایپه | Grand Hotel: این سازه در ماه می 1952 پایه‌گذاری شد و در اکتبر 1973، کار ساخت ساختمان اصلی آن به پایان رسید. این بنا به بنیاد غیر انتفاعی دون-مو (Duen-Mou Foundation) تعلق دارد و میزبان بسیاری از میهمانان مهم خارجی در تایپه بوده است. ساختمان اصلی این هتل، بین سال های 1973 تا 1981، به عنوان بلندترین ساختمان تایوان شناخته می‌شد و امروزه نیز یکی از بلندترین بناهایی به حساب می‌آید که پیرو معماری چینی هستند.

برج تایپه ۱۰۱ | Taipei 101: تایپه 101، آسمان‌خراشی‌ست ۱۰۱ طبقه‌ای با 508 متر ارتفاع. این برج که پیشتر با عنوان مرکز مالی تایپه شناخته می‌شد، بزرگترین برج مسکونی جهان است و در منطقه‌ای زلزله خیز ساخته شده است تا مقاومت تحسین برانگیزش را به نمایش بگذارد. 

تالار یادبود چیانگ کای-شک | Chiang Kai-shek Memorial Hall: این یادبود ملی و جاذبه گردشگری را به یاد رهبر سیاسی و نظامیِ چینی، چیانگ‌کای‌شک، ساخته اند. ارتفاع این یادبود 76 متر و جنس آن از بتن و مرمر است. تالار یادبود کای-شک در میان پارکی زیبا و در انتهای شرقی میدان مموریال هال (Memorial Hall Square) قرار دارد.

کاخ موزه ملی | National Palace Museum: در کاخ موزه ملی، حدود ۷۰۰ هزار قطعه از چین باستان نگهداری می‌شود و قدمت برخی از این آثار، به 10 هزار سال پیش می‌رسد. خوبست اشاره کنیم آثاری که در این موزه نگهداری می‌شوند، آن را به یکی از بزرگترین و خاص ترین موزه‌های جهان تبدیل کرده‌اند. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

Music: Aero Chord & Anuka - Incomplete [NCS Release]

Instargarm Account: miro.vs.246countries

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

ببين تايوانم از ايران بهتر …………

18 فروردین 1399

ترانه معنوى

شهر تایپه به طور کلی آب و هواش گرم و مرطوبه و گرم ترین ماه های این شهر، ماه ژوئن تا آگوسته که دمای هوا تا ۳۸ درجه می رسه

07 فروردین 1399

حامد عنايتى

خيلى قشنگه

04 فروردین 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET