کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از توکیو | سفری متفاوت به پایتخت ژاپن

این بار می خواهیم با یک ویدیو هوایی از توکیو، سفری در پایتخت تماشایی ژاپن داشته باشیم و خاطره ای خوش از گشت و گذار در این شهر بسازیم. چندی از دیدنی های توکیو را از نظر می گذرانیم و بیشتر، با فضای شهری این جا آشنا می شویم. در ابتدا چشم انداز توکیو در طول روز را تماشا می کنیم و سپس، سفرمان را در شب های زیبای این شهر ادامه می دهیم. برای شناخت بیشتر و آشنایی با چندی از جاذبه های توکیو، با ما همراه شوید. 

شهر توکیو در ابتدا یک دهکده ماهیگیری کوچک به نام ادو (Edo) بود و به مرور زمان، توسعه پیدا کرد تا شکل کنونی اش را به دست آورد. امروزه این شهر بخشی از شرق جزیره هونشوی ژاپن را اشغال کرده است و از یک سو با خطی ساحلی به خلیج توکیو می رسد؛ خلیجی که در ادامه به اقیانوس آرام می رسد.

شاید برای تان جالب باشد که بدانید توکیو را پس از شهرهای نیویورک و لندن، به عنوان بزرگترین پایتخت صنعتی جهان می شناسند و همین کافی ست، تا به خوبی بر اهمیت این شهر واقف شوید. البته با تماشای این ویدیو کارناوال هم می توانید چهره صنعتی این شهر را تشخیص دهید، آسمان خراش ها، مسیرهای استاندارد برای رفت و آمد، مدرنیته که تمامی شهر را فرا گرفته است و ...، همگی نشانه هایی از یک شهر صنعتی دارند.

بر اساس سرشماری سال 2015، توکیو جمعیتی برابر با 9.273 نفر دارد و این رقم، نشان از هیاهوی بزرگی ست که روزهای این شهر را فرا می گیرد، در ویدیو می بینیم که چطور خیل عظیمی از مردم، از این سو به آن سو می روند و خود، به شکلی از جاذبه های توکیو به حساب می آیند.

کمی از توکیو برای تان گفتیم، در آخر بد نیست به تعدادی از جاذبه های شاخص شهر اشاره کنیم و سپس راهی شویم تا این ویدیو هوایی را ببینیم. یکی از پربازدیدترین مناطق توکیو، پارک شینجوکو گیوئن (Shinjuku Gyoen) است که هر سال، در فصل بهار، با درختان گیلاسش خودنمایی می کند و شکوفه های صورتی رنگ در آن غوغایی به راه می اندازند. برج مخابراتی توکیو و برج توکیو اسکای تری (Tokyo Skytree) هم از دیگر دیدنی های شاخص شهر شمرده می شوند که هرساله، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کنند و نمادهایی از پایتخت زیبای ژاپن هستند. از دیگر جاذبه های مهم شهر توکیو هم باید به معابد این سرزمین اشاره کرد، از آن جایی که تعداد زیادی از ژاپنی ها پیرو دین بودایی هستند، معابد جایگاه ویژه ای در ساختار شهری و در میان جاذبه ها دارند.

حال وقت آن رسیده تا به سفر هوایی مان در توکیو برسیم، کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

Photo Of Cover: Shigehiro Ono

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست