کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هوایی از ویتنام | پرواز بر فراز جنوب شرقی آسیا

در ذهن بسیاری از ما کشور ویتنام، سرزمینی جنگ و زده و ویران است و هیچ جذابیتی برای سفر ندارد. این تصور کاملا اشتباه است و با تماشای این ویدیو هوایی از ویتنام متوجه می شوید که دیدنی های ویتنام بسیار زیاد هستند و این سرزمین می تواند یک گزینه جذاب برای سفر باشد. با ما راهی این کشور شوید، با هم به تماشای طبیعت ویتنام می نشینیم و چندی از جاذبه های ویتنام را از نظر می گذرانیم...

در ابتدا از روی پل کابلیِ کان تو (Cầu Cần Thơ) در شهر کان تو گذر می کنیم. این پل بر روی رودخانه باساک (Bassac) کشیده شده است و منظره ای تماشایی را پیش روی مان قرار می دهد. پس از آن نیم نگاهی به یکی از بازارهای شناور ویتنام می اندازیم؛ سپس راه مان را در آسمان پیش می گیریم تا یک به یک دیدنی های ویتنام را از نظر بگذرانیم. 

در همین حین با یکی از مشهورترین جاذبه ها در شمال شرقی این کشور مواجه می شویم، یعنی خلیج ها لونگ (Vịnh Hạ Long) که امروزه مسافران بسیاری را از به سوی خود می کشاند. بد نیست بدانید اهمیت این خلیج به حدی ست که آن را در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار داده اند. یکی از متمایزترین ویژگی های خلیج ها لونگ، وجود صدها جزیره کوچک و بزرگ به اَشکال مختلف در آن است؛ همچنین صخره های ستونی شکل از جنس آهک نیز، شمایلی منحصر به فردی به این خلیج داده اند. 

پس از آن که از خلیج ها لونگ فاصله گرفتیم به راه مان ادامه می دهیم تا دیدنی های بیشتری را از نظر بگذرانیم، از جمله زمین های برنج و مزارع کشاورزی در طرح ها و رنگ های مختلف، سواحل تمیز و شفاف ویتنام، جاده های کوهستانی و ...

با کارناوال همراه بمانید و ویتنام گردی از بالا را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Ryan Purvis

Music: Time by Hans Zimmer

Photo Of Cover: Peter Stewart

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست