ویدیو HD

تماشای حیات وحش آفریقا | دنیایی شگفت انگیز و تماشایی

"حیات وحش آفریقا خارق العاده است". این جمله ای‌ست که تنها تا حدی از پس توصیف حیات وحش این گوشه از کره خاکی بر می آید. در این سرزمین پهناور، شگفتی های بسیاری وجود دارد که با دیدن شان انگشت به دهان می مانید و نمی توانید لحظه ای از آنها چشم بردارید. کارناوال امروز شما را به آفریقا می برد تا با هم گشتی در دنیای حیوانات بزنیم. صحنه هایی نفس گیر را مرور می کنیم و بیشتر با حیوانات ریز و درشت آشنا می شویم. همه چیز مهیاست تا سفری فراموش نشدنی به آفریقا داشته باشید. کافیست برای چند دقیقه کارها و روزمرگی های تان را کنار بگذارید و با تماشای این ویدیو وارد دنیایی متفاوت شوید...

چشم در چشم شیرها می شویم و برای لحظاتی به تماشای آنها می نشینیم. کمی بعد فیل ها پیش روی مان قرار می گیرند و گوشه هایی از دنیای شان را نشان مان می دهند. به سراغ پرندگان هم می رویم و صحنه هایی از شکار آنها را نیز می بینیم. حالا وقت یک گردش زیرآبی و همراه شدن با کروکودیل است. این شکارچی قهار به خوبی خودنمایی می کند و چهره خشمگینش را به رخ می کشد. 

زرافه ها را از یاد نمی بریم چرا که یکی از شگفتی های آفریقا محسوب می شوند و بسیاری برای دیدن شان لحظه شماری می کنند. وقت خودنمایی دلبرترین شکارچی آفریقا، یوزپلنگ است که پیش چشم مان به هنرنمایی می پردازد. و اما بامزه ترین حیوانی که امروز می بینیم دم عصایی ها هستند که در مراتع آفریقا و باتلاق ها زندگی می کنند و بیشتر ما با چهره شان آشنایی داریم. 

تماشای گوریل ها بخش دیگری از گردش مان هستند که دنیایی متفاوت از سایر جانداران دارند و البته گونه هایی از آنها نیز در معرض خطر انقراض هستند.

با کارناوال همراه باشید و از تماشای جلوه های شگفت انگیز حیات وحش آفریقا لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET