ویدیو HD

ویدیویی از حیات وحش روسیه

در این مطلب ویدیویی از حیات وحش روسیه را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم گوشه‌ای از دیدنی های روسیه را برای‌تان به تصویر بکشیم. طبیعت روسیه جلوه‌های تماشایی متعددی را در خود جای داده است و این ویدیو حیات وحش بخشی از این جلوه‌های دیدنی را به شما نشان می‌دهد.

بد نیست توضیح دهیم حیات وحش روسیه در 12 منطقه ویژه تقسیم شده‌اند که از ناحیه توندرا آغاز می‌شود و تا شمال دور کوه‌های قفقاز و چمن‌زارها در جنوب ادامه دارد؛ این مناطق شامل جنگل‌های معتدل هم می‌شود که 70 درصد از کشور روسیه را در بر گرفته‌اند. جنگل‌های روسیه 22 درصد از جنگل‌های جهان هستند و همینطور، 33 درصد از جنگل‌های متعدل در دنیا. 

در روسیه حدود 266 پستاندار و 780 پرنده تحت پوشش هستند و در بین‌شان، گوزن شمالی یکی از شاخص‌ترین گونه‌های حیوانات روسیه است که می‌تواند تا دمای 50 درجه سانتی‌گراد زیر صفر را تحمل کند. گفته می‌شود حدود 4 میلیون گوزن شمالی در کشور روسیه سکونت دارند.

ببر سیبری هم که با نام‌های ببر منچوری، ببر کره‌ای، ببر آمور و ببر اوسوری هم شناخته می‌شود، امروزه در منطقه حفاظت شده‌ای در شرق سیبری سکونت دارد. این ببر از بزرگترین گربه‌سان‌های زنده در جهان محسوب می‌شود و دارای اهمیت زیادی است. جالب آنکه این حیوان در سال‌های اخیر توانسته از خطر انقراض رهایی یابد، به طوری که جمعیت آن تا سال ۲۰۱۰ به حدود ۳۶۰ ببر رسید و از رده به شدت در معرض خطر، به رده در خطر انقراض انتقال یافت. روباه قطبی، شیر دریایی، گراز دریایی، خرس قطبی، وال و ... از دیگر گونه های مهم حیات وحش در روسیه به حساب می‌آیند. 

اگر مایلید ویدیوهای بیشتری از حیات وحش تماشا کنید، پیشنهاد می‌کنیم به لینک ویدیوهای حیات وحش کارناوال سری بزنید و از دیدن ویدیوهای جذاب لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: mikhailrodionov

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET