کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صخره های شگفت انگیز نروژ | گشتی در کوه کریج

در این ویدیو کارناوال می توانید صخره های شگفت انگیز نروژ را تماشا کنید و گوشه ای از زیبایی های طبیعت نروژ را از نظر بگذرانید. بیشتر ما مطالبی درباره سنگ معلق نروژ خوانده ایم یا تصویر معروف تخته سنگی که میان دو صخره معلق مانده است را دیده ایم اما کمتر کسی ست که نام کوه کریج (Kjerag) را شنیده باشد. خوبست بدانید که این تخته سنگ رمزآلود در کوه کریج قرار دارد و در ویدیو پیش رو، می توانید نمایی از آن و منظره اطرافش را ببینید. 

این تخته سنگ بزرگ و دایره ای شکل در ارتفاع 914.4 متر از سطح زمین قرار گرفته است و کوهنوردان و گردشگران ماجراجو را از سراسر دنیا به نروژ می کشاند تا رویش قدم بزنند یا حتی چای و قهوه بنوشند! بسیاری از گردشگران، برای به چالش کشیدن خود و به رخ کشیدن شجاعت شان به این منطقه مرتفع می آیند و برای ایستادن بر روی تخته سنگ یا صخره های اطراف آن به رقابت می پردازند؛ کاری که بسیار ترسناک است و جان شان را در معرض خطر می گذارد. 

البته ایستادن بر روی این تخته سنگ، تنها بخش خطرناک ماجرا نیست. برای رسیدن به این نقطه از کوه کریج باید مسافتی در حدود 9 کیلومتر را با پای پیاده طی کرد و در این میان، زحمت سه مرحله صعود متفاوت را در کوه پایه، صخره و کوه پرشیب را به جان خرید. اگر هم در این زمان باران یا برف ببارد مسیر به مراتب خطرناکتر می شود. 

باید بدانید که تخته سنگ معلق در هوا، تنها بخش جذاب از این منطقه کوهستانی نیست؛ زمانی که بر روی بخش های صخره ای این کوه می نشینید و به منظره پیش روی تان خیره می شوید، ترس و دلهره عجیبی در وجودتان جریان می یابد و در عین حال در همین زمان، زیبایی های مقابل تان، حال خوشی به شما هدیه می دهند. 

با کارناوال همراه باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Simen Haughom

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست