کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پایتخت کهن کشور اکوادور | شهر رویایی کویتو

غرق در مه، بناهایی شگفت انگیز به جا مانده از دوران گذشته و نامی که شاید برایت چندان آشنا نباشد. مقصد امروزمان پایتخت کهن کشور اکوادور شهر کوئیتو می باشد. شاید تا به حال حتی نامش را هم نشنیده باشی اما به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست نده زیرا که لحظاتی باور نکردی برایت فراهم شده و با تماشای این ویدیو قطعا این نام در ذهنت ثبت خواهد شد. اکوادور کشوری در شمال غربی آمریکای جنوبی که پایتختی تاریخی با بناهای بینظیر برایش به یادگار مانده است. این شهر به سان فرانسیسکو د کویتو نیز مشهور است. زمانی که به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو بنشینی ابتدا لحظاتی از شهر را مشاهده خواهی کرد. گویی خود نیز در آن جا قرار گرفته ای و در حال نگاه کردن به بافت جالبش هستی. اما بی شک زیبا ترین تصاویری که خواهید دید به کلیسای و صومعه سنت فرانسیس تعلق دارد که یکی از زیباترین کلیسا های جهان محسوب می شود و قدمتی 150 ساله دارد. از چشم نوازی طراحی ها و معماری داخلی این کلیسا هر چه بگوییم کم است. از مجسمه های متعدد اش گرفته تا طراحی ها و نقاشی های روی دیوار هایش که هر یک به طرز هنرمندانه ای باعث درخشش  این بنای فوق العاده شده اند. سپس مجذوب تماشای مجسمه ی عظیم الجثه ی El Panecillo خواهید شد؛ مجسمه ای که از هفت هزار قطعه آلومینیوم با 45 متر ارتفاع ساخته شده و به زیبایی شهر افزوده است. از مکان های دیدنی دیگر این شهر که به آنها سر می زنیم کلیسای Basilica of the National Vow است که بزرگ ترین کلیسای به سبک معماری نئوگوتیک در سراسر آمریکا محسوب می شود و براستی که شکوه و عظیمتی بی مانند را رقم زده و البته سرسبزی و خانه های رنگارنگ و کوچه های باریکی که با پرچم های متعدد این کشور تزئین شده اند. شب هنگام هم راهی کلیسای جامع متروپولیتن خواهیم شد که با طراحی فوق العاده اش شما را متحیر می سازد. پس زمان را از دست ندهید و به همراه کارناوال به تماشای این شهر زیبا بنشینید و با کمی ماجراجویی به کشف ناشناخته ها بپردازید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست