کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بزرگترین مسابقه آفرود استرالیا در سال 2017

امروز می خواهیم خلاصه ای از بزرگترین مسابقه آفرود استرالیا در سال 2017 را با شما اشتراک بگذاریم. یکی از مسابقات هیجانی دنیا که طرفداران بی شماری دارد و هر سال، مخاطب های خاص خود و طرفداران آفرود را به قلمروی شمالی استرالیا می کشاند تا شاهد یکی از جذابت ترین مسابقات عمرشان باشند. ما نیز به این افراد پیوسته ایم تا با تماشای یک ویدیوی آفرود پر شور، هیجان را به اوج برسانیم و با دیدن آدرنالین بازها و حرکات پر ریسک شان خاطره ای فراموش نشدنی برای خود بسازیم. 

اما آیا با این رقابت های بزرگ آفرود در استرالیا آشنایی دارید؟ این رقابت بزرگ آفرود «فینک دیزرت ریس» نام دارد و اگر بخواهیم با یک جمله، خلاصه ای از حال و هوای این مسابقه را بگوییم چنین می شود: مجموعه ای از سخت ترین رقابت های آفرود در دنیا که در یکی از آرام ترین نقاط کره زمین به وقوع می پیوندد.

تاریخچه مسابقات «فینک دیزرت ریس» به سال 1976 بر می گردد. پس از گذشت حدود 4 دهه، این روزها فینک دیزرت ریس در دو برگزار می شود و در آن، شاخه های مختلفی برای رقابت وجود دارد؛ شاخه هایی همچون دوچرخه سواری، موتور سواری، ماشین سواری و ... . شرکت کنندگان باید مسیری میان شهرک آلیس اسپرینگز (Alice Springs) و شهرک آپوتولا (Aputula) را طی کنند. این دو شهرک در قلمروی شمالی استرالیا قرار دارند. بد نیست بدانید که تا دهه 1980، شهرک آپوتولا، «فینک» خوانده می شد که با این وجود می توان دلیل نامگذاری رقابت را تا حدودی دریافت.

رقابتی که حرفش به میان است، هر سال در آخر هفته تولد ملکه بریتانیا در ماه ژوئن صورت می گیرد. تاریخ برگزاری این رقابت در سال 2017، میان 9 تا 12 ژوئن بود. در ادامه می خواهیم به تماشای ویدیویی بنشینیم که هنرنمایی چندی از شرکت کنندگان این رقابت را به تصویر می کشد. چالش های این افراد در طول رقابت نیز به خوبی، به تصویر کشیده شده است. تماشای همه این ها به خوبی فضای پر تنش و اهمیت رقابت ها را برای مان به تصویر می کشد. 

با کارناوال همراه بمانید و فرصت تماشای رقابت فینک دیزرت ریس در سال 2017 را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Tatts Finke Desert Race

Music: Roar-14494 Artist Janik Riegert | Josh Tapen

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست