ویدیو HD

جزیره بالی اندونزی | کشف زیبایی های نو

راهی سفر هستیم؛ سفری برای کشف زیبایی ها و تماشای آنچه طبیعت به ما عرضه می کند. از میان تمام مقاصد دیدنی دنیا، این بار به مقصدی در آسیا می رویم. مقصد امروزمان بالی است؛ جزیره ای زیبا و رویایی در کشور اندونزی که همه روزه و همه ساله از گردشگران بسیاری پذیرایی می کند. می خواهیم گشتی چند دقیقه ای در این جزیره بزنیم و چندی از جاذبه های توریستی آن را از دیده بگذرانیم. اگر وصف زیبایی های بالی به گوشتان خورده و هیچ گاه فرصت سفر به آن را نداشتید، امروز وقت آن رسیده که مجازی بروید و آنچه که باید را ببینید. سفرمان از یکی از جاذبه های دیدنی بالی در دهستان منگوی ( Mengwi ) آغاز می شود. در ابتدا از معبد پورا تامان آیون ( Pura Taman Ayun ) دیدن می کنیم. این معبد زیبا با مجموعه باغ و فضای سبزی که دارد، بسیار دیدنی و چشم نواز است. تصور کنید در یک معبد قدیمی در حال قدم زدن و تماشای اطراف هستید. باغی دیدنی و آرامش بخش هم در اطراف شماست؛ تماشای تاریخ و طبیعت در کنار هم یک تجربه ی عالی است. هر چند دل کندن از اینجا کمی سخت است اما وعده ی تماشای دیدنی هایی زیباتر می تواند کار را راحت تر کند. باید از چند معبد دیگر هم دیدن کنیم تا اینکه به یکی از متفاوت ترین آن ها برسیم؛ معبدی میان آب ها که هر چه از زیبایی هایش بگوییم باز هم کم است. معبد تانالوت ( Tanah Lot ) که به آن معبد لوط هم می گویند. این معبد زیبا، مذهبی میان آب ها اقیانوس است. جایی برای عبادت و لذت بردن از زیبایی هایی که بر طبیعت نقش زده شده اند. معبد تانالوت به دلیل اینکه در میان آب ها قرار دارد بسیار دیدنی و زیباست و گردشگران بسیاری به آن می روند تا غروب آفتاب را در کنار این معبد به تماشا بنشینند؛ توصیفاتی که به خوبی در این ویدیو خواهید دید. اگر می خواهید با این معبد زیبا بیشتر آشنا شوید، مطلب زیر را از دست ندهید:

معبد لوط بالی | مذهب در میان آب ها

بعد از آن وقتش رسیده که کمی به میان طبیعت بالی برویم؛ از مزارع برنج پلکانی آن دیدن کنیم و کمی روحمان را تازه کنیم؛ به ساحل برویم و امواج را شمارش کنیم. بیایید؛ همراه کارناوال به بالی بیایید و از تماشای زیبایی های آن لذت ببرید و جانتان را تازه کنید. آرامش را از پشت مانیتور حس کنید و به دنبال راهی برای رسیدن به آن باشید. با کارناوال در سفر به جزیره بالی و زیبایی هایش همراه و محو در تماشای آن ها شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.