کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به باتومی | بندر رویایی گرجستان

به همراه ویدیویی رویایی و خیره کننده امروز دست پر آمده ایم و می خواهیم شما را مهمان کنیم تا با یکدیگر راهی سفری مجازی شویم به سمت نامی آشنا؛ بندر زیبای باتومی در کشور گرجستان. در این لحظات کوتاه اما تکرار نشدنی با ما همراه شوید و با تماشای زیبایی های این بندر رویایی تجربه های جدیدی را رقم بزنید. معماری چشم نواز ساختمان ها، مناظر رنگارنگ در همه ی شهر، دریای وسیع و آرامش بخش، پهنه ای سرسبز غرق در مه، شیروانی های قرمز رنگ و ... آری شما به گرجستان سفر کرده اید. باید خود را در این فضای دلنواز تجسم کنید، برای لذت بردن مکان های فراوانی وجود دارد؛ می توانید به پارک آبی دلفین ها بروید و دقایقی شاد را سپری کنید و یا در شهر پیاده روی کنید و از دیدن زیبایی معماری ساختمان های بی نظیرش و آب نمای خیره کننده اش لذت ببرید و یا اینکه در کنار دریای آرامش قدم بزنید تا با نوای زیبا امواج، اعماق وجودتان آرام گیرد و خستگی های روزانه را فراموش کنید. ویدیویی فوق العاده از طبیعت این شهر برایتان فراهم نموده ایم؛ ویدیویی که شما را خیره می کند. کارناوال تا به حال چندین بار به باتومی سفر کرده و راهنمای کاملی از جاذبه ها، هتل ها و تفریحات آن را برای همراهانش گردآوری کرده است. اگر می خواهید بیشتر با این شهر زیبا آشنا شوید، مطالب زیر را بخوانید:

معرفی شهر باتومی گرجستان | دانستنی های قبل از سفر

جاذبه های باتومی گرجستان | تفریحات آبی شهر

دیدنی های باتومی گرجستان | فضاهای سبز شهری

برترین هتل های شهر باتومی:

هتل های لوکس و ۵ ستاره باتومی گرجستان

هتل های ۴ ستاره باتومی گرجستان

هتل های ۳ ستاره باتومی گرجستان

هتل های ۲ ستاره باتومی گرجستان

تمامی این ها را گفتیم تا لحظه ای همه چیز را کنار بگذارید و تنها خیره شوید به ویدیویی لذت بخش و لحظاتی زیبا را در دفتر روزانه زندگیتان ثبت کنید. پس لحظه ای درنگ نکنید و به همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا از بندر رویایی باتومی گرجستان شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مجید کروپ

ویدیو بسیار زیبا، مفید و با کیفیت. با سپاس از کارناوال

22 خرداد 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست