کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های ایران از نگاه گردشگران خارجی

امروز در کنار یکدیگر سفری دیدنی به کشور عزیزمان، ایران را تجربه می کنیم. می خواهیم شگفتی های ایران را در قالب ویدیویی کوتاه به نمایش بگذاریم. از زیبایی معماری سنتی و به یادگار مانده از گذشته تا گشت و گذار در خیابان های با صفای تهران. از خوراکی های خوش مزه ی ایرانی تا گشت و گذار در بازار سنتی تهران. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

می خواهیم این بار به نوعی متفاوت در ایران بگردیم و زیبایی ها را از زاویه ی دیگری به تماشا بنشینیم. با گردشگران خارجی که در سال 2017 به کشورمان آمده اند، همسفر می شویم و این بار با آن ها در ایران ماجراجویی می کنیم...

ویدیو را از تهران آغاز می کنیم و به بازار بزرگ شهر می ویم؛ آجیل و خشکبار مرغوب ایرانی و لباس های رنگارنگ بازار بزرگ تهران و پرچم کشورمان که با عزمت و قدرت بر فراز خیابان ها در حال خودنمایی است. در میان مردم قدم بر می داریم؛ مردمانی صمیمی و اهل دل که لبخند های ساده ای بر روی لب هایشان نقش بسته. مساجد قدیمی و زیبای تهران و نماهایی از بنا های مدرن ساخته شده در این شهر، همه و همه را برایتان به تصویر کشیده ایم.

به سراغ بناهای باستانی ایران زمین می رویم. آیا نقش و نگارهای رنگارنگ پنجره های قدیمی این بناها شما را به وجد نمی آورند؟ دیوارهای نقش و نگار داده شده به دست معماران هنرمند وطن و پنجره های منبت کاری شده هر گردشگری را سر ذوق می آورد. دیوار های آینه کاری شده و تقارن نقاشی های روی سقف... این بناها را در هیچ جای دیگر از کره زمین نخواهید یافت.

به اصفهان می رویم و از هنر مردمان اش به وجد می آییم. ظروف مسی دست ساز، پارچه های قلم کاری شده، آبگوشت با دوغ محلی و غذاهای لذیذ و خوش آب و رنگ دیگر و بالاخره شکوه و عظمت تخته جمشید در شیراز. این ها زیبایی های منحصر بفرد کشور ماست که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود.

باری دیگر با کارناوال همراه شوید و از تماشای زیبایی های ایران لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمدرضا زارع

طول میکشه تا بیاد

13 اسفند 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست