ویدیوی تایم لپس از اصفهان | تماشای زیبایی های نصف جهان
کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از اصفهان | تماشای زیبایی های نصف جهان

با ما همراه شوید تا به تماشای یک ویدیوی تایم لپس از اصفهان برویم و این بار نصف جهان را از زاویه ای متفاوت ببینیم. جاذبه های گردشگری اصفهان بسیار زیاد هستند و همین سبب شده تا گردشگران، توجه خاصی به این سرزمین تماشایی داشته باشند. این ویدیوی دیدنی اصفهان می تواند در مدت کوتاهی، شمار زیادی از جاذبه های این شهر همیشه زیبا را با ما به اشتراک بگذارد. پس همراه مان شوید و سفر مجازی به اصفهان را از دست ندهید. به شهری می رویم که جلوه باشکوهی از تاریخ و هنر را در برگرفته است. در کوچه و خیابان های این خطه، عشق و علاقه به هنر موج می زند؛ کافیست به نقش و نگار دیوارهای شهر، نگاهی بیندازید تا این موضوع را درک کنید.

در ابتدای راه مان، به قلب تپنده اصفهان یعنی "میدان نقش جهان" قدم می گذاریم. این محوطه عنوان دومین میدان بزرگ در جهان را از آن خود دارد و در هر گوشه اش، یکی باشکوه ترین سازه های ایران مان قد برافراشته است؛ از جمله این سازه ها می توان به مسجد شیخ لطف الله، کاخ عالی قاپو، مسجد امام، سر در قیصریه و ... اشاره کرد. در حین گشت و گذارمان در میدان، نگاهی هم به این سازه های زیبا خواهیم داشت و پس از آن به نواحی شهر نیز می رویم و از جاذبه های دیگری همچون مسجد جامع اصفهان، سی و سه پل، پل خواجو و ... بازدید می کنیم. در آخر، دوباره به میدان نقش جهان باز می گردیم تا سفرمان را در همان جایی که آغاز کردیم به پایان برسانیم. 

اصفهان گردی همراه با کارناوال، می تواند تجربه ای فراموش نشدنی برای تان رقم بزند. پس با ما همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Navid Shahram

Composer and arrangement of music: Kiyarash Sanjarani Vahed

Photo Of Cover: Alireza Vaghei

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.