کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به برلین | پایتخت تاریخی کشور آلمان

امروز به یک شهر تاریخی و دیدنی خواهیم رفت؛ پایتختی که در دو جنگ جهانی نقش بزرگی بازی کرده، به زانو نشسته و سپس توسط جنگ سرد تقسیم شده اما خم به ابرو نیاورده و دوباره به عنوان شهری که یکی از قدرت های بزرگ اقتصادی و خلاق در جهان مطرح می شود، ظاهر شده است. مقصد امروزمان پایتخت دیدنی کشور آلمان، شهر زیبای برلین است به هیچ عنوان تجربه ی تماشای زیبایی هایش را از دست ندهید و با ما همراه شوید. شهر برلین با جمعیت 5/3 میلیون نفر از هوایی پاک و تمیز و وسعتی بسیار برخوردار است که در دیگر شهر ها ی اروپایی یافت نمی شود. برلین شهری بسیار سرسبز است گویی که این شهر تنها ساخته شده تا فضای خالی بین جنگل ها، دریاچه ها و پارک های زیبا را پر کند. صد ها کیلومتر مسیر دوچرخه سواری و قوانین و مقررات دقیق رانندگی این شهر را به بهترین مکان برای دوچرخه سواری و پیاده روی تبدیل نموده که آنها را به شما نشان می دهیم. وقتی که اسم شهر برلین بر زبان می آید باید به یاد معماری های متعدد و ساختاری زیبا بیفتیم که نظر همه را برای عکاسی در سراسر شهر جلب می کند و مردمانی که از هر عقیده و نظری در کنار هم در این شهر کار و زندگی می کنند. مکان هایی که در ویدیو امروزمان برایتان به نمایش می گذاریم بسیار چشم گیر و زیباست . دروازه براندنبورگ (Brandenburg Gate) ،که در قرن 18 ساخته شده و در طول تاریخ اتفاق های متفاوتی را تجربه کرده، از درگیری در جنگ گرفته تا اجتماع شادی های مردم در روز اتحاد مجدد. سپس به ساختمان تاریخی رایشس‌تاگ (Reichstag building) روانه می شویم که سمبل تولد دوباره برلین است و یکبار سوزانده شده و باری دیگر با آوار یکسان شده. توریست ها می توانند از گنبد شیشه ای آن بالا روند تا همانند یک پرنده در آسمان نظاره گر منظره ی زیبای تمامی شهر شوند. بعد از گشت و گذاری در میان سایر دیدنی های شهر، در نهایت به یکی از محبوب ترین مکان ها، باغ وحش برلین با 1500 گونه جانور و محوطه ی بزرگ و طبیعی سر می زنیم که یکی از پر بازدید ترین مکان های دیدنی کل اروپا محسوب می شود. برلین شهر کلیساهای تاریخی نیز است؛ کلیسای یادبود قیصر ویلهلم (Kaiser Wilhelm Memorial Church) یکی از درخشنده ترین کلیساهای به یاد مانده از گذشته است که از تماشای زیبایی هایش به وجد می آییم. دیوار رنگارنگ آزادی، جزیره ی موزه های شهر برلین و کلیسای تماشایی برلین را هم زیر ذره بین خواهیم برد. با کارناوال در سفری خاطره انگیز به برلین همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست