کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بوگوتا | گشتی در پایتخت کلمبیا

نظرتان درباره سفر به بوگوتا چیست؟ اصلا می دانید بوگوتا کجاست؟ این، نام شهری است که عنوان پایتخت کلمبیا را یدک می کشد. دیدنی های کلمبیا بی شمار هستند و بیشتر آن ها را می توان در پایتخت تماشایی آن جست و جو کرد. بوگوتا علاوه بر آنکه عنوان پایتختی کلمبیا را بر دوش دارد، بزرگترین شهر این سرزمین نیز محسوب می شود و با جمعیت بیش از 10 میلیون نفر، پرجمعیت ترین شهر کلمبیا نیز به شمار می آید. شاید تا به حال نام این شهر به گوش تان نخورده به همین خاطر خالی از لطف نمی بینیم که معرفی کوتاهی از آن برای تان داشته باشیم و سپس قدم به آن بگذاریم تا گوشه ای از جاذبه های کلمبیا را در اینجا ببینیم. 

بوگوتا در نواحی مرکزی کشور کلمبیا قرار دارد. اولین بار این سرزمین در تاریخ 6 آگوست 1538 به عنوان پایتخت چندی از مستعمره های اسپانیا که با نام پادشاهی جدید گراندا (New Kingdom of Granada) شناخته می شدند تاسیس شد. جالب آنکه بین سال های 1991 تا 2000 از این شهر با نام سانتافه (Santafé) یاد می کردند. بوگوتا، آب و هوایی اقیانوسی دارد و معمولا میانگین دما در آن 14.5 درجه سانتی گراد است. این شهر در جنوب شرقی بوگوتا ساوانا (Bogotá savanna) قرار دارد؛ نامی که به گرم دشت های (1) کلمبیا داده اند. ارتفاع شهر بوگوتا در حدود 2640 متر از سطح دریاست. 

بوگوتا یک شهر یک وجهی نیست و برای آن نمی توان تنها یک چهره را تصویر کرد. در این جا پارک ها، کتابخانه ها، موزه ها و مناطق شیک و لوکس زیادی دیده می شود اما در عین حال، شلوغی و ازدحام و فقر به ویژه در جنوب شهر و آلودگی هوا نیز وجود دارد.

در ادامه همراه کارناوال بمانید تا گوشه هایی از پایتخت کلمبیا را از بالا به تماشا بنشینیم و سفر هوایی جذابی داشته باشیم. 

پاورقی


1: به علفزارهای گرمسیری و نیمه گرمسیری در منطقه مدار کره زمین گفته می شود که معمولا با درخت ها و درختچه های پراکنده پوشیده شده است.


:Video Details

Produced By: WorldMoments

Web: https://www.worldmoments.org

Photo Of Cover: Kirill Trubitsyn

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست