کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بازی بولینگ به شیوه ای متفاوت | تجربه هیجانی شیرین

با شور و حرارت فراوان می خواهیم لحظاتی شاد و پر هیجان را نثار چشمانتان کنیم. امروز با یکدیگر راهی می شویم به سمت فصل زمستان و می خواهیم خلاقیتی برای گذارندن لحظاتی ناب و تفریح در این فصل به خرج دهیم و به نحوی دیگر از تفریح و بازی های شادی که می توان در این فصل انجام داد لذت ببریم. به هیچ عنوان این نمایش شاد و زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. آیا تا کنون بولینگ بازی کرده اید؟ یا اسمش به گوشتان خورده؟ اگر آن را نمی شناسید باید بگوییم که امروز می توانید در ابعادی وسیع نظاره گر این بازی شوید و فرصت آشنایی با آن را بیابید. امروز می خواهیم به سبکی متفاوت بولینگ بازی کنیم. نام این نوع بازی را بولینگ انسان ها نهاده اند. در شب سرد زمستانی فردی در حال حمل توپ بزرگ زوربینگی است تا آن را در جای درستی قرار دهد. چه خیالی در سر دارد؟ حتی فکرش را هم نمی کنید که او در حال آماده شدن برای یک بازی بسیار پر هیجان است. بازی بدین گونه است که فردی توسط توپ بزرگ زوربینگ، فرد دیگری را تعقیب می کند تا آن را زیر کند و سپس به هدف و توپ های بزرگ بولینگ چیده شده اصابت کند. یک نفر با استرس تمام تنها می دود تا از ین برخورد نجات یابد و دیگری با هیجان و با سرعت هر چه بیشتر می راند تا به هدف برسد. البته باید بگوییم که در فصول دیگر هم می توان این بازی را انجام داد اما با شرایط متفاوت تر. هیجان و لذت تمام را در لحظات پیش رو لمس کنید. آیا شما هم به این بازی علاقه دارید؟ اگر پاسختان مثبت است پس لحظه ای درنگ نکنید به همراه عزیزترین دوستان و همراهانتان در یک روز زمستانی این بازی را انجام دهید و حسابی لذت ببرید و از این تفریح متفاوت زمستانی کیف کنید. با کارناوال در این لحظات شاد و مفرح همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست