کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بوداپست | پایتخت رویایی مجارستان

امروز با کلی انرژی مثبت و حال خوب می خواهیم راهی سفر شویم به شهری زیبا. با ویدیو فوق العاده ای از پایتخت رویایی مجارستان، شهر زیبای بوداپست می خواهیم دیدگانتان را رنگین کنیم و مکان های دیدنی اش را با شما به اشتراک بگذاریم. با نمای شهر، میدان زیبای (Hősök tere) شروع می کنیم؛ میدانی بسیار تمیز با مجسمه هایی تاریخی. سپس به کلیسای دیدنی (St. Stephen's Basilica0) سر می زنیم که بنایی بسیار شگفت انگیز است. مکان های دیدنی دیگر این شهر قلعه بودا یا قلعه رویال، کلیسای ماتیاس (Matthias Church)، فیشرمن باستین (Fisherman's Bastion) و ساختمان تماشایی مجلس مجارستان هستند که با یکدیگر به تک تک آن ها سر می زنیم و در محوطه هایشان می گردیم و ماجراجویی می کنیم. بر روی سنگ فرش های زیبای این شهر قدم بر می داریم، می خواهیم شهر را بهتر بشناسیم و با مردمش آشنا شویم. سرباز هایی با لباس های فرم ملیشان در حال رژه ی نظامی هستند و از کنارمان می گذرند. در هر کدام از این طاق های زیبای بناهای تاریخی باید عکسی به یادگار انداخت، دقایقی هم در رودخانه ی زیبای این شهر کشتی سواری می کنیم و شهر را از منظره ای متفاوت نظاره گر می شویم. تمامی وسایل حمل و نقل عمومی، ماشین ها و قطار های ریلی هستند که خود فضای شهر را دل نشین تر ساخته اند. سپس با نماهای نورانی این شهر در شب ویدیو امروزمان را به پایان می رسانیم؛ رفت و آمد زیبای ماشین ها، تلالو زیبای رودخانه و کشتی های در حرکت همگی شما را به وجد می آورند. به هیچ وجه تماشای این ویدیو شگفت انگیز و تجربه ی آشنایی با شهر زیبای بوداپست را از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
شیما

فکر نمیکردم مجارستان اینطوری خوشگل باشه

17 مرداد 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست