کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بانجی جامپینگ | ماجراجویی از جنس هیجان

به همراه ماجراجویی از جنس هیجان و با ویدیویی شاد و پر انرژی امروز به استقبالتان آمده ایم. اگر به هر دلیلی خسته هستید و به تنوعی کمی تکان دهنده به همراه انرژی مثبت نیاز دارید کوله بار سفر ببندید تا با یکدیگر راهی شویم به لحظاتی تکرار نشدنی. امروز به ارتفاعی بلند در میان دو کوه رفته ایم و می خواهیم خود را با بانجی جامپینگ کمی به چالش بکشیم. با ما در این لحظات همراه شوید و با شور و حرارت تمام از دیدن این ویدیو لذت ببرید. خود را در این ارتفاع تصور کن؛ تو در چند کیلومتری بالاتر از یک رودخانه ی پر آب قرار گرفته ای و دستانت را باز کرده ای تا با قدرت از هوای تمیز این منطقه استشمام کنی و البته تصمیمی هیجان انگیز داری. با تکیه بر تعدادی طنابِ کشی، که به تو وصل شده است خود را از این ارتفاع به پایین می اندازی، به داخل رودخانه فرو می روی و بر می گردی ... بدون شک انجام اینکار شجاعت و البته حس ماجراجویی زیادی می طلبد اما لحظاتی بسیار پر هیجان را هم در دفتر زندگیت ثبت می کند که قطعا لذت و هیجانش را هیچگاه فراموش نمی کنی. بعضی از افراد دیگر این مقدار هیجان را کم می دانند و راه کار هایی به آن اضافه می کنند؛ همانطور که خواهی دید با دستان از پشت بسته و بشکه ای فرو بر سر تصمیم به انجامش دارند و یا حتی نشسته بر صندلی! اگر دلت می خواهد که با کسی دیگر به پایین پرتاب شوی هم امکانش وجود دارد و می توانی پهلو به پهلو در کنار او این لحظات را سپری کنی. این لحظات هیجان انگیز را با کلی انرژی خوب به تو تقدیم می کنیم تا لذت ببری  زیرا که لبخند و شاد بودن حق مسلم توست و امیدواریم که تک تک دقایق زندگی ات پر انرژی و شاد سپری گردد. با کارناوال در این لحظات همراه شوید و لذت ببرید.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی

ممکنه بفرمایید لینک دانلود یا آیکن play این موسیقی ها کجاست؟ حتی برخی ویدیو ها که لطف کردن و آیکون دانلودش رو گذاشتن کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟

06 اسفند 1395

آترا گل محمدی

سلام همراه گرامی تمامی ویدیوهایی که در بخش تی وی کارناوال منتشر می شوند، قابلیت پخش و دانلود دارند. شما با کلیک بر روی آیکون پخش در وسط صفحه ، این ویدیو را به صورت آنلاین تماشا کنید. همچنین اگر بر روی سیستم خود نرم افزار دانلود منیجر داشته باشید، گزینه ی دانلود نیز برای شما نمایش داده خواهد شد. در کل باز هم این ویدیو تست و مشکلی مشاهده نگردید. لطفا با یک مرورگر دیگر، تلاش کنید. امیدواریم از همراهان همیشیگی کارناوال باشید. پایدار باشید

10 اسفند 1395

مهدی

سلام خسته نباشید واقعا سایت عالیه هست ببخشید اینجا دقیقا کجاست؟

18 اسفند 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.