کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کریسمس در میدان سرخ مسکو | هیاهوی جشن سال نو

کریسمس جشن باشکوهی مربوط به آیین مسیحیت است که در بیشتر کشورهای دنیا جشن گرفته می شود. روسیه نیز هر سال این جشن را زنده نگه می دارد؛ به ویژه، هیاهوی کریسمس در میدان سرخ مسکو، یعنی مهم ترین میدان پایتخت این سرزمین، بسیار تماشایی و زیباست. میدان سرخ، اصلی ترین میدان این شهر شمرده می شود، پس برای لمس فضای کریسمسی در مسکو، به تماشای جشن کریسمس در میدان سرخ می رویم. ما را همراهی کنید تا با حال و هوای کریسمس در روسیه بیشتر آشنا شوید. 

در سال نوی روس ها، شخصیتی به نام بابا سرما (Grandfather Frost) وجود دارد که همان روسی شده بابانوئل است. باباسرما در زمان سال نو، به همراه نوه اش دوشیزه برفی (Snegurochka) برای بچه ها کادو می آورند. در حین بازدیدمان از میدان سرخ، با این شخصیت ها ملاقات می کنیم. همچنین تزیین درخت نراد نیز از دیگر رسم های مردم روسیه به وقت کریسمس است و حتما در این زمان، درخت بزرگی هم در میدان قرار می گیرد. در زمان گشت و گذارمان در میدان سرخ با درخت های کریسمسی متعددی مواجه می شویم که قدم به قدم حال و هوای پر شور این روزها را به ما یادآور می شوند.

آخر مگر می شود که روزهای پایانی سال میلادی با برف و سرمای منجمدکننده همراه نباشد؟! مسکو از آن شهرهایی ست که بیشتر فضای کریسمسی را به نمایش می گذارد چرا که در نزدیکی قطب شمال قرار گرفته است و کریسمس های برفی هیچ گاه این خطه را ترک نمی کنند. پس همیشه، در اواخر ماه دسامبر، مناظر پر برف و سفیدپوش در این شهر منتظر بازدیدکنندگان هستند.

در اینجا دانه های ریز برف را می بینیم که چطور در زیر نور چراغ های خیابان می درخشند. در میان مردمی گشت می زنیم که با تمام وجود خود را از گزند سرما پوشانده اند و می خواهند خاطرات کریسمسی شان را برای همیشه در ذهن ثبت کنند. خوراکی های خیابانی، کودکانی که برای فرا رسیدن کریسمس و سال نو غرق شوق و شور شده اند و بناهایی که با تزیینات کریسمسی شکوهمندتر از گذشته اند نیز به سفرمان لذتی دوچندان می بخشند.

سفر دلپذیری را در پیش داریم، حتما با کارناوال همراه شوید. 


:Video Details

Produced By: Svetlana Light

Photo Of Cover: Valeriya Virskaya

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست