کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گذر ابرها بر فراز گرجستان | تماشای جلوه گری آسمان

ابرها همیشه شگفت انگیز هستند و سوژه ای برای خیال پردازی به شمار می روند. در دنیای کودکی انگار ابرها از جهان دیگر می آیند؛ بسیاری از ما خیال قدم زدن روی پنبه های آسمانی را در سر می پرورانیم، به طعم آن ها فکر می کنیم و  بین شکل های عجیبی که می سازند حیوانات مختلفی را می یابیم. بزرگ تر که می شویم، بوی باران و حس زندگی بخشی که ابرها برای ما می آورند را لمس می کنیم و آن ها کم کم برای ما مهم و مهم تر می شوند. زیرا می بینیم که باران از آن ها می بارد و به زمین و زندگی ما برکت می دهد یا برف بر تن زمین می نشانند و همه جا را تماشایی می کنند. گاهی آرام و بی صدا از بالای سرِ مان رد می شوند و بعضی وقت ها با غرش و رعد و برق جنجال به وجود می آورند. ممکن است نَمی از بارانی با طراوت به ما هدیه کنند یا چنان ببارند که سیلی به راه بیاندازد و همه چیز ویران شود.

ابرها زیبا هستند. حتما شما هم گاهی به آسمان خیره شده اید و از تماشای این سفیدی های معلق لذت برده اید. آن ها گاهی به هنگام غروب رنگ هایی به خود می گیرند که نظیرشان کمتر دیده می شود. حتا وقتی خاکستری و خشمگین باشند هم چشم نوازند. همیشه درباره ابرها شعرهای زیادی سروده شده و از آن ها عکس های فراوانی گرفته شده است. اما چرا این بار به موضوع ابرها و احساسی که در ما ایجاد می کنند پرداخته ایم؟! این بار می خواهیم ویدیویی تماشایی از جلوه گری ابرها در آسمان گرجستان را به تماشا بنشینیم. در ادامه یک تایم لپس زیبا از هنرمند گرجی را تماشا می کنیم که گذر ابرها از آسمان کشورش را به زیبایی فیلمبرداری کرده و نیم نگاهی هم به شب های این سرزمین داشته است؛ و از دریچه این ویدیو ما را به دنیایی خیال انگیز می برد. بد نیست توضیح دهیم  گرجستان در اوراسیا قرار دارد و به دلیل دسترسی به دریای خزر و دریای سیاه، از طبیعتی سرسبز و چشم نواز برخوردار است. ابرها در این کشور بسیار بخشنده هستند و باران به وفور بر این سرزمین نازل می شود. 

با کارناوال همراه باشید تا عبور چشم نواز ابرها در آسمان گرجستان را تماشا کنیم و لذت ببریم. 


:Video Details

Produced by: Gorgi Shermazanashvili

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست