کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

مسابقه موتورسواری آفرود در استرالیا

برای گشت و مجازی امروزمان، یک ویدیوی بسیار هیجانی برای تان تدارک دیده ایم. می خواهیم به یکی از دشوارترین رقابت های آفرود در دنیا برویم و تجربه ای دیدنی برای خود رقم بزنیم. تا به حال نام رقابت فینک دیزرت ریس (Finke Desert Race) به گوش تان خورده است؟! برای توصیف این رقابت ها تنها یک جمله کافی ست:

مجموعه ای از سخت ترین رقابت های آفرود در دنیا که در یکی از آرام ترین نقاط کره زمین به وقوع می پیوندد. 

تاریخچه مسابقات «فینک دیزرت ریس» به سال 1976 باز می گردد. امروزه این مسابقه آفرود چند منظوره است و در دو روز برگزار می شود. رقابت ها در رشته هایی همچون دوچرخه سواری، موتور سواری، ماشین سواری و ... صورت می گیرند. شرکت کنندگان باید مسیری میان شهرک آلیس اسپرینگز (Alice Springs) و شهرک آپوتولا (Aputula) را طی کنند. این دو شهرک در قلمروی شمالی استرالیا قرار دارند. بد نیست بدانید که تا دهه 1980، شهرک آپوتولا، «فینک» خوانده می شد که با این وجود می توان دلیل نامگذاری رقابت را تا حدودی دریافت. رقابتی که حرفش به میان است، هر سال در آخر هفته تولد ملکه بریتانیا در ماه ژوئن صورت می گیرد.

در ادامه می خواهیم به تماشای ویدیویی بنشینیم که هنرنمایی یکی از شرکت کنندگان این رقابت را به تصویر می کشد. این شرکت کننده در بخش موتورسواری آفرود حضور دارد. در ابتدا وی را می بینیم که در زمان طلوع آفتاب، از خودرویش پیاده می شود و برای آغاز سفرش در مسیر بیابانی خود را مجهز می کند. نفس عمیقی می کشد و با تمرکز بالا، برای حرکت آماده می شود. استارت می زند و در ادامه، موتورسواری هیجان انگیز و زیبایش هر بیننده ای را محو تماشا می کند. 

کارناوال را برای تماشای هنرنمایی های این ورزشکار حرفه ای، همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: MrHonda154

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست