کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تبدیل کرم ابریشم به پروانه

می خواهیم به تماشای یک تحول بزرگ بنشینیم و عظمت آفرینش را باری دیگر با خود مرور کنیم. سری به دنیای زیبای پروانه ها می زنیم و رشد و نمو آن ها را نظاره می کنیم. آیا تا به حال فکر کرده اید که این حشرات زیبا و رنگارنگ چطور پدید می آیند و برای مدتی هرچند کوتاه، زندگی مان را رنگ می بخشند؟! با کارناوال همراه باشید چرا که به عمارت پروانه ها (Butterfly Pavilion) در شهر وست‌مینستر آمریکا سفر می کنیم و در میان طبیعت چشم نواز آن جا، شاهد تبدیل شدن موجودات کوچک کرمی شکل به پروانه های باشکوه خواهیم بود.

در ابتدای ویدیو، مطلبی با مضمون زیر ما را به فکر فرو می برد:

«مناطق معدودی در کره زمین وجود دارند که تاکنون بکر و دست نخورده باقی مانده اند و زندگی مدرن بر آن ها چیره نشده است. در چنین مکان هایی می توان یکی از ابعادِ فراتر از انتظارِ آفرینش را تماشا کرد؛ تکامل.»

پس از آن به طبیعت سرسبز و زیبا قدم می گذاریم. پروانه های مادر را می بینیم که در این جا تخم گذاری می کنند. حواس شان را جمع کرده اند که تخم ها را به روی برگ ها رها کنند تا مبادا فرزندشان گرسنه بماند. کار آن ها در همین جا به پایان می رسد و می روند تا روزهای پایانی زندگی خود را با پرواز در طبیعت سپری کنند. زمان می گذرد و کم کم موجوداتی از درون تخم ها بیرون می آیند که با چشم غیرمسلح قابل شناسایی نیستند. نام این موجودات «لارو» است. لارو ها موجودات کرمی شکلی هستند که شکل شان هیچ شباهتی به حشره بالغ ندارد و تنها وظیفه شان در زندگی غذا خوردن است! آن ها از برگ های اطراف شان تغذیه کرده و کم کم رشد و نمو پیدا می کنند؛ به دور خود پیله ای می پیچند و ما شاهد تمامی این لحظات هستیم. سرانجام روزی می رسد که پیله شکاف می خورد و پروانه ای زیبا از درون آن خارج می شود و با دیگر دوستانش به دل طبیعت می شتابد تا روزهای خوشی را تجربه کند.

در کارناوال شاهد این لحظات شیرین و خاطره ساز باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ایوب نجفی

از لارو کرم ابریشم تا فرش اذربایجان جاده ایی به وسعت جاده ابریشم هست همه این زیبایی ها حاصل ریاضیات و هنر و سموفونی و ... یک چیز را به ما نشان میدهد که کمتر کسی متواند ببیندش انهم خداوند بزرگ هست که این پروانه ها را خلق میکند تا متذکر وجودش شویم ولی دریغ دریغ دریغ

14 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست