کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دوچرخه سواری در اتریش | تجربه لحظاتی هیجان انگیز

در میان روزمرگی ها و لحظات پردغدغه زندگی، بشر همواره به دنبال راهی برای به فراموشی سپردن خستگی ها و کسب انرژی می گردد. هر کس برای اوقات فراغتش برنامه خود را می چیند و برای خلاص شدن از شر مشکلات روزمره راهی را پیدا می کند. امروزه یکی از این راه ها فعالیت های ورزشی و هیجانی است که برای لحظاتی شما را از همه دغدغه ها دور می کنند و شادی را برای تان به ارمغان می آورند. برخی ورزش های ساده را با هیجان در می آمیزند و نمایشی دیدنی به راه می اندازند. سفر امروز کارناوال نیز طعم هیجان دارد و می خواهد خستگی های تان را به در کند. برای دقایقی با ما همراه باشید و گشت و گذاری با طعم آدرنالین را تجربه کنید. 

همسفر امروزمان فابیو ویمبر (Fabio Wibmer) نام دارد. او دوچرخه سواری است که به واسطه حرکات دیوانه وارش شهرت بسیاری دارد و مدتی است که به تولید ویدیو از دوچرخه سواری های دیوانه کننده اش می پردازد. او اصالتا اتریشی است و در ویدیوهایش سعی می کند به گوشه و کنار این کشور سر بزند و زیبایی های آن را نیز به نمایش بگذارد. 

در ویدیوی امروز با او همراه می شویم و به دل طبیعت می زنیم. دیوانگی برای او مرز ندارد و از تجربه هیچ چیز سر باز نمی زند. پرش های غیر ممکن برایش یک تفریح است و چالشی دوست داشتنی برای او به شمار می روند. بارها به زمین می خورد و شکست را تجربه می کند اما دست از سر تجربه های جدید بر نمی دارد و با شوقی وصف نشدنی باز هم برای خود چالش دیگری می یابد. او همه را با کارهایش حیرت زده می کند. 

با کارناوال به کشور اتریش بیایید تا شاهد هنرنمایی یک دوچرخه سوار حرفه ای باشید و طعم هیجان را بچشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست