کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دوچرخه سواری در پایتخت اسکاتلند | هیجان در طبیعت ادینبرا

تا به حال سفرهای هیجان انگیز زیادی را با شما تجربه کرده ایم و امروز نیز، در ادامه گشت و گذار های مان به اسکاتلند می رویم و هنرنمایی یک دوچرخه سوار حرفه ای را در این کشور از نظر می گذرانیم تا باری دیگر هیجان را به اوج خود برسانیم. در سفرمان به گوشه ای از ادینبرا (Edinburgh) خواهیم رفت، دومین شهر بزرگ اسکاتلند که از قرن 15 میلادی، عنوان پایتختی این کشور را یدک می کشد. ادینبرا در نواحی جنوب شرقی سرزمین اسکاتلند قرار دارد و از گردشگرپذیرترین شهرهای بریتانیا شمرده می شود؛ همچنین دومین شهر پرجمعیت قلمرو بریتانیا نیز به حساب می آید. این شهر جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است اما ما به هدف تماشای جاذبه ها نمی رویم و تنها گوشه ای از جلوه های طبیعی این جا را از نظر می گذرانیم و بیشتر به دوچرخه سواری هنرمندانه دنی توجه داریم. دنی مکسکیل (Danny MacAskill) یک دوچرخه سوار اسکاتلندی ست که 32 سال سن دارد و در زمینه دوچرخه سواری در کوهستان، از مهارت قابل توجهی برخوردار است. با او در سرزمینش همراه می شویم و به او اجازه می دهیم تا ما را به مناطقی بسیار چشم نواز ببرد و تجربه ای تماشایی برای مان رقم بزند. ما را در گشت و گذارمان همراهی کنید. 

در آغاز دنی را می بینیم که داخل قطار صبحانه اش را صرف می کند تا انرژی لازم برای هنرنمایی و رکاب زدن در پستی ها و بلندی های ادینبرا را داشته باشد. قطار به ایستگاه می رسد و دنی، دوچرخه اش را در دست می گیرد تا سفر پرماجرایش را آغاز کند. او را می بینیم که سوار بر دوچرخه از روی خطوط ریل می گذرد و از روی مانع های اطراف ایستگاه نیز عبور می کند. همان طور که مسیر را ادامه می دهیم و به حرکات دنی توجه می کنیم متوجه می شویم که این دوچرخه سوار هیچ علاقه ای به راه های ساده و صاف ندارد. او همیشه سخت ترین مسیر را برای عبورش انتخاب می کند و طوری از این مسیرها عبور می کند که گویی هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است! در ادامه راه می بینیم که همه افراد این منطقه، دنی را می شناسند و بعضا با این مرد جوان احوال پرسی می کنند که صمیمیت خاص محیط را به نمایش می گذارد. دنی همچنان به مسیرش ادامه می دهد و هیجان انگیزترین راه ها را برای گذر انتخاب می کند، او حتا به سادگی از روی یک خانه سنگی نیز عبور می کند و همه این ها، موجب جذابیت سفرمان با این دوچرخه سوار می شود. 

کارناوال را در سفر به ادینبرا و تماشای حرکات دوچرخه سواری همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Red Bull

Artist: Danny MacAskill

Website: http://www.dannymacaskill.co.uk

ورود به صفحه تفریحات هیجانی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست