ویدیو HD

روز مردگان مکزیک | تلفیق سنت با هیجان سقوط آزاد

امروز راهی مکزیک می شویم تا نگاهی به یکی از مهم ترین فستیوال های این کشور داشته باشیم که با نام روز مردگان شناخته می شود؛ روزی باستانی که با فرهنگ مردمان این دیار پیوند خورده و یادبودی برای درگذشتگان است. به مناسبت این مراسم، همه ی بانک ها و سازمان ها به مدت سه روز تعطیل می شوند و مردم با گل و خوراکی های مختلف به مزار دوستان یا خانواده هایشان می روند تا یادشان را زنده نگه دارند. در این ویدیو فرهنگ کهن این سرزمین را با هیجان درآمیخته ایم و می خواهیم این فستیوال را به شیوه ای متفاوت برگزار نماییم. به سنت مردمان مکزیک لباس های مخصوص بر تن می کنیم و به آسمان می رویم تا با سقوط آزاد ، جشنی متفاوت را برپا سازیم. تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما در مرور لحظاتی هیجان انگیز همراه شوید.

بر اساس یک باور مکزیکی، روح مردگان تنها تا زمانی که از خاطره ها فراموش نشود می تواند در دنیای دیگر شاد زندگی کند و آن هنگام که در دنیای زنده ها کسی یادی از مرده ای نکند، روح او نیز از بین خواهد رفت. روز مردگان برای مکزیکی ها فرصتی برای یاد کردن از رفتگان است و اهمیت زیادی برای مردم دارد. در ویدیوی امروز، با دختری که به تازگی مادرش را از دست داده همراه می شویم که با آرایش و لباس مخصوص این مراسم می خواهد به آسمان برود و با سقوط به همراه دوستانش یاد مادر را گرامی دارد. 

از ارتفاعی بسیار بلند به سمت زمین سقوط می کنیم؛ صحنه هایی که در حین سقوط آزاد می بینید با وجود لباس ها و گریم های رنگارنگ این مراسم، شور و نشاطی دو چندان را برای شما به ارمغان می آورند. شکوه این مراسم در آسمان ها دیدنی تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد. پرواز آزادانه، رهایی روح را در ذهن تداعی می کند و عروج به آسمان ها را به تصویر می کشد. پس از مدتی گشت زنی در آسمان با فرودی دل چسب به زمین این مراسم را خاتمه می دهیم.

حالا وقت آن است که چاشنی آدرنالین را بیشتر کنیم؛ پس بر فراز یک کوه سرسبز قرار می گیریم و سقوطی متفاوت را تجربه می کنیم. پیش از آنکه پاهایمان زمین را لمس کند، دوباره به پرواز در می آییم؛ گویی پرنده ای آزاد و رها بال می گشاید و اوج می گیرد... 

حال نوبت شماست که این تلفیق جالب از سنت و هیجان را لمس کنید؛ پس این سفر شگفت انگیز در کارناوال را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET