ویدیو HD

هیجانی متفاوت با فراری | دریفت در برف و یخ

"چه کسی می گوید که شما نمی توانید در یک روز زمستانی برفی، بر روی زمین های یخ زده رانندگی کنید؟ چه کسی می خواهد شما را از این کار محروم کند؟" این پرسش یک راننده همه فن حریف است که می خواهد گردشی متفاوت را برای مان رقم بزند. امروز یک همسفر ویژه داریم و قرار است لحظاتی ناب را تجربه کنیم. این همسفر سرش برای کارهای عجیب و غریب درد می کند و این بار نیز دست به کاری دیوانه کننده زده است. کارناوال نیز با او همسفر شده و قدم به کوهستانی برفی گذاشته تا لحظاتی سرشار از آدرنالین را تقدیم تان کند. خودتان را برای چند دقیقه هیجان آماده کنید و از دیدن این ویدیوی جذاب لذت ببرید...

صدای زنگ ساعت، آمدن صبح را نوید می دهد؛ همه چیز مثل یک روز عادی به نظر می رسد که با یک صبحانه خوشمزه و کارهای روزمره صبحگاهی آغاز می شود. کمی بعد با بستن ساک می فهمیم که سفری در پیش داریم و چند لحظه بعد خود را سوار بر ماشین می یابیم. همه چیز مانند یک گشت و گذار زمستانی معمولی است تا اینکه راننده به جای تجهیزات اسکی، زنجیز چرخ تحویل می گیرد. گویا او هوس کرده سراشیبی های یخ زده و برفی را با ماشین خودش طی کند و به محل کمپینگ برسد. کاری هیجان انگیز و دیوانه وار! حالا خودتان را برای یک آدرنالین بازی حسابی آماده کنید. 

راننده قهار موفق می شود و بالاخره به محل کمپ می رسد؛ بعد از یک روز هیجان انگیز زمستانی نشستن در زیر آسمان پرستاره و خوردن یک وعده غذای گرم حسابی حال آدم را جا می آورد. او از پشت سرگذاشتن یک روز خاطره انگیز خوشحال است و چالش هیجان انگیز امروزش را در ذهن مرور می کند. 

با کارناوال همراه باشید و با تماشای این ویدیو، هیجانی متفاوت را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET