کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اقامتگاهی متفاوت در فنلاند

امروز می خواهیم به نوع خاصی از اقامتگاه در کشور فنلاند سر بزنیم که این روزها را محبوبیت خاصی پیدا کرده است و گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند.  از آن جایی که فنلاند در نزدیکی قطب شمال قرار دارد، از آب و هوایی سرد برخوردار است. این کشور در بیشتر ایام سال پوشیده از برف است و تفریحات برفی و زمستانی متفاوتی را به گردشگران ارایه می دهد. عده ای از افراد خلاق و هنرمند این سرزمین، اقامتگاهی خاص را ایجاد کرده اند که لحظاتی متفاوت را برای مسافران رقم می زند. این اقامتگاه قطبی کاکسلاتانن (Kakslauttanen Arctic Resort) نام دارد و در شهر ساریسکلا (Saariselkä) فنلاند قرار گرفته است. در این جا فضای درونی خانه ها تماما چوبی هستند و شکلی شبیه به کلبه دارند.

در حوالی کاکسلاوتانن می توان با سورتمه هایی که توسط گوزن ها کشیده می شوند به این سو و آن سو رفت. در دامان طبیعت زیبا و یخ زده، آتش به پا کرد و در کنارش به آرامش رسید. اسکی بازی هم از تفریحات جذابی ست که در این منطقه می توان تجربه کرد. گوزن ها تنها حیواناتی نیستند که در این منطقه، مسافران را جا به جا می کنند و گاهی اوقات گرگ ها نیز به خدمت در می آیند تا سرعت سورتمه ها را بالا ببرند. 

در این منطقه از فنلاند، با کنار زدن یخ های قطبی می توان تجربه دلپذیر ماهیگیری نیز داشت. اگر گردشگران به وقت کریسمس در این جا باشند می توانند از تماشای تزیینات کریسمسی نیز لذت ببرند و با بابانوئل عکسی به یادگار بگیرند. سونای بخار و حمام آب گرم هم در این منطقه حال خوش سفر را دو چندان می کند. 

یکی از جذابیت های مهم دیگر در این اقامتگاه، خانه های شیشه ای هستند که به شکل خانه های یخی قطبی ساخته شده اند و در آن ها می توان اقامتی رویایی داشت. حتما با پدیده شفق قطبی آشنایی دارید. این پدیده آسمانی در مناطق نزدیک به قطب شمال رخ می دهد که شامل فنلاند نیز می شود. در این خانه های شیشه ای رویای تماشای شفق قطبی برای بسیاری از افراد برآورده شده است. 

با کارناوال همراه باشید و همه این دیدنی های جذاب را در ویدیوی امروز تماشا کنید.


:Video Details

Produced By: OFFICIAL - Kakslauttanen Arctic Resort

Music: Song Eyes Wide Open (13570)-15738 By Tony Anderson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست