کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی متفاوت در ژاپن | سفر به شهر کوشیرو

گشتی متفاوت در ژاپن عنوان این ویدیو کارناوال است و در آن می توانید گوشه ای از زیبایی های ژاپن را ببینید که در شهر کوشیرو قرار دارند. کوشیرو در استان هوکایدو (Hokkaido) و در شمالی ترین جزیره ژاپن واقع شده است. این شهر طبیعتی تماشایی دارد و چند کوه، رودخانه، دریاچه و پارک ملی در آن به چشم می خورد که از میان شان می توان این موارد را نام برد:

کوه اوآکان | Mount Oakan: این کوه، یک آتشفشان سِپَری ست که در پارک ملی آکان (Akan National Park) قرار دارد. کوه اوآکان از مناطق اطرافش حدود 900 متر بلندتر است و قله اش حدود 1,370 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. 

کوه میکان | Mount Meakan: کوه میکان آتشفشانی فعال است که باز هم در پارک ملی آکان قرار گرفته است. میکان مرتفع ترین کوه در میان مجموعه کوه های آتشفشانی آکان به شمار می رود. در افسانه محلی، کوه میکان و کوه اوآکان را زن و شوهری می دانند که در دو سوی دریاچه آکان واقع شده اند. 

رودخانه کوشیرو | Kushiro River: این رودخانه 154 کیلومتر طول دارد و از دریاچه کوشارو (Lake Kussharo) سرچشمه می گیرد و از میان دشت کوشیرو می گذرد؛ در نهایت هم به دو رودخانه دیگر تقسیم می شود که به اقیانوس آرام می ریزند. 

علاوه بر طبیعت زیبا، شهر کوشیرو برای غذاهای سنتی اش نیز شهرت فراوانی دارد. در این شهر نودل فروشی های زیادی به چشم می خورند و در آن ها می توان انواع نودل های لذیذ را امتحان کرد. از جمله نودل های معروف این شهر، سوبا (Soba) را می توان نام برد. نودل های سوبای کوشیرو سبزرنگ هستند و با جلبک کلرا به این رنگ در آمده اند. همچنین از آن جایی که کوشیرو یک شهر ساحلی ست، غذاهای دریایی این منطقه هم بسیار شناخته شده و محبوب هستند. 

برای تماشای ویدیوهای بیشتر از ژاپن، به صفحه عکس و فیلم ژاپن در کارناوال بروید. 


:Video Details

Director, Editor: Yuki Eikawa

Photographer: Takashi Matsumura

Aerial Photographer: Motonari Baba

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست