کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به مصر

هر کدام از کشورهای آفریقایی به نوبه خود زیبایی هایی دارند و دیدنی هستند؛ به همین خاطر، در این گشت و گذارِ کارناوال می خواهیم در یکی از این سرزمین ها گشت بزنیم. سفر به مصر را در برنامه خود گذاشته ایم و راهی این کشور تماشایی هستیم. می خواهیم نگاهی بر جاذبه های مصر بیندازیم و با دلیل محبوبیت این کشور میان گردشگران آشنا شویم. ما را در تماشای این کلیپ از دیدنی های مصر همراهی کنید. 

بیشتر ما زمانی که نام مصر به گوش مان می رسد، اهرام ثلاثه و بیابان های این سرزمین را در ذهن مجسم می کنیم؛ اما با تماشای این ویدیو، به کلی نظرمان درباره مصر و دیدنی هایش عوض خواهد شد. در همان ابتدای کار، از تماشای چشم انداز آبی رنگ دریای سرخ در مصر حیرت زده می شویم. شاید تاکنون حتی به خاطرمان خطور نکرده باشد که در این کشور می توان در سواحل تماشایی قدم زد و از تفریحات آبی لذت برد؛ اما باید بدانید که ورزش های آبی و گشت و گذار در سواحل، از محبوب ترین تفریحات مسافرانِ مصر شمرده می شوند. این سرزمین از شرق با دریای سرخ مرز دارد و از شمال، به دریای زیبای مدیترانه می رسد. به کمک ویدیو پیش رو، زمانی را در سواحلِ زیبای مصر می گذرانیم، قایق های تفریحی را می بینیم که در حال گشت و گذار هستند و تماشای مرغان دریایی را هم از دست نمی دهیم.

یکی دیگر از تفریحات محبوب در مصر، غواصی است؛ چرا که در اعماق آب های این سرزمین، دیدنی های بسیاری وجود دارد. در نتیجه، کپسول اکسیژن را برداشته و دل به اعماق آب ها می زنیم. ماهی های ریز و درشت با رنگ های متنوع و شادشان، گشتی دلپذیر برای مان رقم می زنند؛ یکی از انواع ماهی که در این غواصی مجازی توجه مان را جلب می کنند، اسکول فیش ها (School Fish) یا ماهی های مدرسه هستند. این ماهی ها بسیار ریزند و معمولا در گروه های دسته جمعی حرکت می کنند و اشکال جالبی را با حرکت یک دست شان به تصویر می کشند. در ادامه، به صحراهای کشور مصر می رویم و مسافرانی را می بینیم که فرصت را غنیمت شمرده و در این کشور زیبا، مشغول شترسواری هستند. 

حتما همراه کارناوال بمانید و این سفر جذاب را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: 4K Urban Life

Photo Of Cover: Sergii Mikushev

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست