کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی متفاوت از آلبانی | سفر به جنوب شرقی اروپا

امروز می خواهیم ویدیویی متفاوت از آلبانی را تماشا کنیم. این کشور در جنوب شرقی اروپا قرار دارد و کوچکترین کشور حوزه بالکان شمرده می شود. بیشتر مساحت این کشور را کوه ها و مناطق مرتفع پوشانده اند و جاذبه های گردشگری آلبانی هم در همین مناطق مرتفع واقع شده اند. در ادامه همراه مان باشید، می خواهیم به کمک این ویدیو، دیدنی های کشور آلبانی را به شما نشان دهیم و وسوسه سفر به آلبانی را در سرتان بیندازیم. با ما همراه بمانید. 

 آلبانی با سرزمین های مونته‌نگرو، کوزوو، مقدونیه و یونان مرز دارد و از نواحی غربی به دریای مدیترانه ختم می شود. دیدنی های آلبانی بی شمارند اما افراد کمی آن را به عنوان مقصد سفر خود بر می گزینند. با این حال هر آنکه از این سرزمین دیدن می کند تجربه ای دلپذیر با خود به همراه می برد و از سفرش رضایت خاطر دارد.

گشت و گذارمان در مناطق جنوبی این کشور است، در این ناحیه به زندگی روزمره مردم توجه ویژه ای داریم و یک روز عادی از زندگی ساکنان این کشور را به تماشا می نشینیم. این افراد با طلوع خورشید کار و تلاش را آغاز می کنند و ما کار و تلاش آن ها را از نظر می گذرانیم.

شاید با تماشای این ویدیو و زندگی ساده و بی آلایش مردم به قرارگیری این کشور در اروپا شک کنید. اگرچه آلبانی از کشورهای پیشرفته اروپایی نیست اما این دلیل نمی شود که از زیبایی های مناطق روستایی آن غافل بمانیم و از دیدن شان لذت نبریم. البته اگر به شهرهایی همچون تیرانا -پایتخت آلبانی سر بزنیم، بالطبع دنیای لوکس اروپایی بیشتر پیش روی مان ظاهر می شود.

در ادامه حتما با کارناوال همراه باشید و این ویدیوی جذاب و تماشایی از آلبانی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Joerg Daiber

Music: Symphony 40 -1 by Wolfgang Amadeus Mozart perfomed by the Apollo Orchestra

Photo Of Cover: Manfred Ruland

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست