کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی متفاوت از حیات وحش | سفر به دنیای جانداران کوچک

امروز در کنار هم ویدیویی متفاوت از حیات وحش را به تماشا می نشینیم و به جانداران کوچکی سر می زنیم که برای خود دنیایی بزرگ دارند. وارد دنیای پروانه ها می شویم و از دیدن رنگ های شان لذت می بریم. دنیای زنبورهای عسل را نیز از یاد نمی بریم و به تماشای تلاش آنها برای تولید عسل و گذراندن زندگی می نشینیم. همه چیز پیچیده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

در ابتدای ویدیو به پرندگانی سر می زنیم که از حشرات تغزیه می کنند. آنها با منقارهای بلندشان، در میان گل ها و گیاهان رنگارنگ در جستجوی شکارند تا دلی از عزا در بیاورند. در این ویدیو شاهد شکار آنها خواهیم بود و تعقیب و گریز های طعمه و شکارچی را دنبال خواهیم کرد. با پروانه ها همسفر می شویم و حال و هوای زندگی آنها را می بینیم. به سراغ حشرات در میان گلها می رویم و در همین حین سر از دنیای جذاب زنبورهای عسل در میاوریم. آنها حسابی مشغول مکیدن شیره هستند تا به موقع آن را به کندو برسانند و وظیفه شان را به درستی انجام دهند. این حشرات کوچک در کنار هم همچون ارتشی بزرگ به نظر می رسند و عسلی که ما می خوریم، حاصل تلاش همین ارتش است. 

در قسمتی از ویدیو خفاش ها را هم می بینیم و به تماشای حرکات شان می نشینیم. این جانداران به هنگام تاریکی شب از مخفیگاه شان بیرون می آیند و در جستجوی غذا هستند. آنها به سوی گل ها می روند و شیره آنها را می مکند و دوربین به خوبی این صحنه را شکار می کند. چندی بعد خود را میان دسته ای بزرگ از پروانه ها می یابیم و شگفتی های تازه ای از خلقت می بینیم.

با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

66 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

بسیار زیبا ممنون از زحماتتون

04 مهر 1395

Maillot De Foot Femme Pas Cher

I really enjoy the blog.Much thanks again. Great. Maillot De Foot Femme Pas Cher http://www.maillotdefoot-euro.com/maillot-de-foot-femme-c-57

10 دی 1395

بک لینک رایگان

سلام سایت خوب دارید .

15 دی 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.