کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دیدنی ها و جاذبه های دبی | سفر به منهتن خاورمیانه

پهنه ای زیبا در همسایگی جنوبی خلیج فارس، شهری مدرن ساخته شده بر دل کویر، نامی آشنا برای ایرانیان ... مقصد امروزمان شهر دبی است. اگر تا به حال به این شهر مدرن خاورمیانه نرفته اید و یا می خواهید خاطره ای از سفرهایتان زنده کنید، این ویدیو را از دست ندهید، چرا که می خواهیم هر آنچه زیبایی در دل دبی نهفته است را برایتان به تصویر بکشیم. سفر را با تصاویری از برج خلیفه، بلند ترین آسمان خراش دست ساز دنیا آغاز می کنیم. نگاه کردن به انتهای این برج کاری دشوار به نظر می رسد زیرا ارتفاعش 828 متر است و شکوه عظیمی را برای خود رقم زده. نگاهی کلی که به شهر بیندازی ساختمان های مرتفع مدرن را خواهی دید که در هر نقطه به چشم می خورند، و البته سرسبزی و زیبایی شهر که با درختان نخل در هر گوشه و کنار پوشیده شده. سپس به بنایی رویایی سر می زنیم؛ مسجد جمیرا که بدون شک زیبا ترین مسجد دنیاست. حال نوبت به کویر مشهور این شهر می رسد. از بین شتر سواری، کایت، موتور کراس یا بالن سواری در آسمان امارات متحده زمانی که به دل کویر چشم دوخته ای، کدام یک را انتخاب می نمایی؟ پس از تماشای لحظاتی پر هیجان از دل کویر به ساحل می رویم. رقم زدن ساعاتی آرامش بخش زمانی که در حال استراحت کنار صدای امواج هستی، هوایی گرم و شرجی گونه هایت را نوازش می دهد و می توانی چشم بدوزی به کایت باز های آسمان که به صورت جمعی در حال پرواز هستند و کمی آرام شوی تا شب فرا رسد. اما منظره ی شب کاملا متفاوت خواهد بود زیرا که ساختمان های مرتفع شهر با چهره ای دیگر شروع به خود نمایی خواهند کرد. ساختمان های عظیم با چراغ های رنگارنگ در تمام شهر می خواهند لحظاتی زیبا را برایت رغم بزنند. دقایقی را هم به تماشای فواره های جادویی  آب نمای برج خلیفه بنشین که با موسیقی می رقصند و بسیار تماشایی اند. تفریحات دیگری هم می توانی انتخاب کنی همانند بند بازی و اسکی سواری مصنوعی و تماشای نمایش هواپیما های زیبا که آسمان را به چند رنگ در می آورند و زیبایی خاصی را به وجود می آورند. و البته اگر به خرید علاقمندی با مرکز خرید های بزرگ و دیدنی رو به رو خواهی شد و هر چه که دوست داری می توانی تهیه کنی و لذت ببری. تمام این ها را این بار در قالب ویدیو به تماشا نشستی، اما اگر می خواهی تمام و کمال همه چیز را در مورد دبی بدانی، بد نیست تا سری به مطالب زیر هم بزنی تا از تفریحات آن گرفته تا قیمت هتل ها و رستوران های آن اطلاعاتی به دست آوری : راهنمای سفر به دبی لحظه ای درنگ نکن و هر چه سریع تربه همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو پر انرژی شو و تجربه های جدید را رغم بزن.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست