کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان دوچرخه سواری و پارکور | از لندن تا پاریس

کارناوال در این مطلب، یک ویدیو از هیجان پارکور و دوچرخه سواری را با شما به اشتراک گذاشته است؛ یک ویدیو هیجانی که حرکات حیرت انگیز ورزشکاران در این دو زمینه ورزشی را به تصویر می کشد. تا به حال چندین ویدیو پارکور و دوچرخه سواری را در وبسایت‌مان منتشر کرده ایم که هر کدام از آنها، توسط ورزشکاران حرفه ای تهیه شده اند. اما این ویدیو کمی با دیگر ویدیوهای هیجانی متفاوت است. در این ویدیو می بینیم که تعدادی از حرفه های دو ورزش پارکور و دوچرخه سواری با یکدیگر همراه می شوند و در خیابان و بر روی ساختمان های شهر لندن، به هنرنمایی می پردازند و پس از آن، به شهر پاریس می روند تا حرکات نمایشی خود را در آن جا هم به نمایش بگذارند. در همین حین از کنار بعضی از جاذبه های شهرهای لندن و پاریس نیز گذر می کنند و به گونه ای زیبایی های این دو پایتخت را هم یادآور می شوند. 

از میان جاذبه های لندن که در این ویدیو می بینیم می توان تاور بریج (Tower Bridge) را نام برد. این پل منحصر به فرد، از مشهورترین سازه ها و پل های لندن شمرده می شود و بر روی رود تیمز کشیده شده است. بد نیست بدانید ساخت این پل به بین سال های ۱۸۸۶ و ۱۸۹۴ باز می گردد و ویژگی های معماری گوتیک را دارد. علاوه بر پل تاور، موزه بریتانیا (British Museum) هم از دیگر دیدنی های مهم شهر لندن است که در این ویدیو با آن مواجه می شویم. در نهایت هم پس از تماشای جاذبه های این شهر، با دو ساعت سفر با قطار، نوبت به هنرنمایی در شهر تماشایی پاریس و دیدن زیبایی های این شهر می رسد...

به شما پیشنهاد می کنیم که بیش از این فرصت را از دست ندهید و حتما این ویدیو کارناوال را ببینید. 


:Video Details

Produced By: devinsupertramp

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مسعود نظرى مهر

عالى بود

17 فروردین 1399

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست