کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان جت اسکی در استرالیا

هیجان جت اسکی در استرالیا عنوان این ویدیو کارناوال است؛ ویدیویی که شما عزیزان را برای تماشای یکی از تفریحات هیجانی فرا می خواند و لحظات خوشی را برای تان رقم می زند. به ما بپیوندید و تماشای این ویدیو هیجانی را از دست ندهید. 

به یکی از سواحل زیبای استرالیا در نواحی غربی کشور می رویم که بلک اسمیتز (Blacksmiths) نام دارد. طول این ساحل به 24 کیلومتر می رسد و رو به اقیانوس آرام قرار گرفته است. ما برای تماشای جت اسکی سواران به این منطقه آمده ایم، اما در همین حال، فرصت را غنیمت می شماریم و به تماشای چشم انداز رویایی مقابل مان می نشینیم تا قدری از آرامشی که در این منطقه جاری ست بهره مند شویم. 

در آغاز، زمانی که پای مان را در این خطه می گذاریم، هوا هنوز گرگ و میش است و تاریکی، چهره ساحل را پوشانده؛ اما کمی که می گذرد خورشید پدیدار می شود و چشم انداز تماشایی ساحل را در پیش روی مان پدیدار می کند. حال وقتش رسیده تا جت اسکی سوارها وارد صحنه شوند و خود را برای هنرنمایی در سواحل اقیانوس آرام آماده کنند. امواج را می بینیم که بر پهنه ساحل می کوبند و جت اسکی ها، این را به عنوان چالشی در مسیرشان در نظر می گیرند. آن ها را می بینیم که تلاش می کنند از روی امواج خروشان عبور کنند و با وسایل تندروی شان، خطوطی تماشایی بر سطح دریا بکشند. هر کدام از جت اسکی ها، خطوطی دایره وار بر روی دریا ترسیم می کنند و صحنه هایی دیدنی می آفرینند.

همه این ها از پیش روی مان می گذرند و ما را غرق تماشا می کنند. تقریبا تمامی طول روز را در این سواحل زیبا می گذرانیم، از یک سو نگاه مان به منظره تماشایی دریاست و از طرفی، به هنرنمایی ها جت اسکی سوارها نظر داریم. کم کم هوا رو به تاریکی می رود و وقت آن رسیده تا سفرمان را به پایان برسانیم...

خلاصه ای از گشت و گذار کارناوالی مان را با شما به اشتراک گذاشتیم؛ حال وقتش رسیده تا ویدیو پیش رو را ببینیم. کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Bowline Media

Music: Lunair - Super Duper

Photo Of Cover: Peter K Burian

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست