کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان با اسکیت برد در جاده

همه چیز برای تان آماده است تا بی محابا سرازیری های تند را پشت سر بگذارید و لذت ببرید. می توانید چشیدن طعم هیجان با اسکیت برد در جاده را تجربه کنید و دقایقی متفاوت را پشت سر بگذارید. در ویدیو هیجان انگیز امروز شاهد هنرنمایی ورزشکارانی هستیم که در رشته ای به نام «Downhill Skateboarding» یا اسکیت بردینگ در سرازیری، همه فن حریفند و با حرکات شان آدرنالین خون تان را حسابی بالا می برند. در این ورزش هیجانی، هر لحظه بر سرعت افزوده می شود و با کوچکترین اشتباه و خطا، ممکن است مشکلاتی جدی برای فرد به وجود آید.

این سبک از فعالیت هیجانی نیاز به تبحر زیادی دارد و در جاده هایی پر شیب و پیچ در پیچ انجام می شود. در ویدیوی امروز، حرفه ای های این نوع اسکیت بردینگ را می بینیم که از جاده ای زیبا گذر می کنند و از ارتفاعات به سمت پایین سرازیر می شوند. گویی ترس برای این افراد معنا ندارد و آن قدر حرفه ای هستند که به راحتی همه پیچ ها را پشت سر می گذارند. در کنار دقایق هیجان انگیزی که در کنار این ورزشکاران تجربه می کنیم، نگاهی هم به زیبایی های جاده داریم که هر لحظه با جلوه هایش غافلگیرمان می کند. به سرعت به پیش می رویم اما نمی توانیم از چشم اندازهای مسیر چشم بپوشیم و آنها را نادیده بگیریم. درختان و بوته ها، صخره های سخت، آسمان آبی، دریاچه و ... همه و همه پیش روی مان قرار می گیرند. فرصتی برای توقف نیست پس از کنار این جلوه های زیبا گذر می کنیم و همچنان در جاده پیش می رویم. 

اگر از عاشقان سرعت هستید و دوست دارید نمایشی هیجان انگیز را تماشا کنید. با کارناوال همراه شوید و این گشت و گذار جاده ای پر آدرنالین را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست