کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان ورزش های زمستانی در اتریش

لباس های زمستانی خود را به تن کنید چرا که قرار است امروز سری به کوهستان بزنیم؛ جایی که طبیعت، تن پوش برفی اش را پوشیده و جلوه گری می کند. در این سفر همراهانی ویژه داریم که به لحظات مان رنگ و بویی دیگر می دهند و با اضافه کردن چاشنی آدرنالین، دقایقی به یادماندنی را خلق می کنند. همه چیز را کنار بگذارید و درهای ذهن تان را به روی دغدغه ها ببندید. نفس عمیقی بکشید و دیدن این ویدیو را آغاز کنید. با ما قدم به منطقه سولدن (Sölden) بگذارید؛ جایی در کشور اتریش که محبوبیت زیادی نزد طرفداران ورزش های زمستانی دارد. برای دیدن یک نمایش هیجان انگیز آماده اید؟ پس در کارناوال به تماشای این ویدیو بنشینید و لذت ببرید.

امروز گروهی از اسکی بازان و اسنوبرد سواران حرفه ای همسفر ما می شوند تا ما را در چشیدن طعم هیجان در میان برف و سرما شریک کنند. آنها تمام توان خود را به کار گرفته اند تا خارق العاده ترین حرکات را به نمایش بگذارند. با سرعت از این سو به آن سو می روند، پرش هایی باورنکردنی می کنند و حسابی خوش می گذرانند. البته گاهی هم همه چیز آن طور که باید، پیش نمی رود و دردسرهایی را به همراه می آورد. یک اشتباه کوچک کافیست تا این اسکی بازان زمین بخورند و بر روی برف ها سقوط کنند. اما این چیزی نیست که جلوی شان را بگیرد و آنها را از ادامه نمایش زیبای شان باز دارد. 

در کنار این حرکات هیجان انگیز، طبیعت نیز مشغول دلبری است و با کوه های سر به فلک کشیده و مناظر زیبا چشم ها را به خود خیره می کند. 

وقت را تلف نکنید و برای لحظاتی به چشیدن طعم هیجان مشغول شوید. کارناوال را در سفر جذاب امروزش همراهی کنید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست