کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

قایق سواری هیجان انگیز در نیوزیلند

قایق سواری هیجان انگیز در نیوزیلند عنوان ویدیویی ست که امروز می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم؛ عنوانی که به خوبی از حس و حال این ویدیو برای تان می گوید و به قدر کافی شما را برای تماشای آن وسوسه می کند. تا به حال کارناوال چندین ویدیو هیجانی را با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است و این بار نیز می خواهیم، باری دیگر آدرنالین خون تان را بالا ببریم. با ما همراه شوید و این کلیپ هیجانی قایق سواری را تماشا کنید. 

به نیوزیلند یا زلاندنو می رویم؛ سرزمینی که از دو جزیره اصلی و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار گرفته است و فاصله زیادی با دیگر خشکی های کره زمین دارد. حدود 80 میلیون سال پیش بود که سرزمین نیوزیلند از دیگر خشکی های زمین جدا شد و همین مساله سبب شده است تا مجموعه ای منحصر به فرد از جانوران و گیاهان در این سرزمین به چشم بخورد. طبیعت این خطه هم بسیار زیبا و دیدنی ست و در این ویدیو، گوشه ای از این زیبایی ها را می بینیم. مشاهده می کنیم که افراد جویای هیجان، سوار بر یک قایق با موتورِ جت می شوند و طول رودخانه ای پهناور را با سرعت طی می کنند. 

اطراف این رودخانه خروشان را صخره های بلند و با صلابت فرا گرفته اند. گهگاهی صخره ها، راه را تنگ تر می کنند و عبور سخت تر می شود و همین اتفاق، هیجان را دوچندان می کند. گاهی قایق چنان کج می شود که هر لحظه امکان چپ شدنش است، اما می بینیم که هر بار، دوباره آن را به مسیر خود باز می گردانند و گشت و گذار هیجان انگیز مسافران ادامه پیدا می کند. 

همراه کارناوال، از این ویدیو هیجانی لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: devinsupertramp

Instagram Account: devinsupertramp

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست