کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کلیپ هیجان انگیز | خلق آدرنالین به شیوه کاغذی |

شور و هیجان فراوان را با ویدیو امروزمان به شما هدیه می دهیم. به همراه لحظاتی شاد و مفرح با تفریحی متفاوت و خلاقانه می خواهیم دقایق ماندگار را در خاطرتان ثبت کنیم. حتما تاکنون ویدیو های بسیاری از ماشین سواری هیجانی دیده اید اما ویدیو امروزمان با همه ی آن ها متفاوت است. شاید تاکنون تفریح امروز را در خاطرتان تجسم کرده باشید با ما همراه شوید و از نمایش امروز لذت ببرید. جعبه های کاغذی خالی را در طول جاده ای به روی هم چیده اند اما هدف از این کار چیست؟ گروهی شاد و پر هیجان سوار بر ماشینی و به همراه موسیقی شاد با سرعت فراوان درست از وسط جعبه های کاغذی می گذرند و لذت و هیجان متفاوتی را از انجام این کار و در کنار دوستانشان کسب می کنند. به نظر شما این تفریح چه لذتی دارد؟ پخش کردن این همه جعبه در هوا شاید لحظاتی به ما حس رهایی دهد. رهایی متفاوتی همانند شیرجه زدن در استخر توپی که در بچگی تجربه کرده بودیم. حتی بچه های کوچکتر هم با دیدن بزرگتر ها می خواهند این تفریح متفاوت را امتحان کنند و به همراه موتور کوچکی راهی می شوند. بدون شک این تفریح نیز هیجان و لذت خاص خود را دارد. چیزی که شاید در خیالمان آن را تصور کرده باشیم. برای دقایقی خود را جای راننده تصور کنید که با سرعت زیادی از میان جعبه های به روی هم چیده شده می گذرد و مسیر را ادامه می دهد. چه احساسی خواهید داشت؟ آیا از انجام این کار لذت خواهید برد؟ آیا دوست دارید این تفریح را امتحان کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید زیرا که کارناوال منتظر شنیدن احساسات شماست. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو لذت بخش را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست