کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پروازی هیجان انگیز در آسمان آمریکا

تا به حال ویدیوهای هیجانی بسیاری را با یکدیگر به تماشا نشسته ایم؛ با دوستان ماجراجوی مان همراه شدیم و با هنرنمایی شان، مزه آدرنالین را چشیدیم. امروز نیز می خواهیم یکی از هیجان انگیزترین ویدیوهای چند وقت اخیر را تماشا کنیم؛ نظرتان درباره پرواز انسان در آسمان چیست؟! شاید با خود بگویید که چندان اتفاق عجیبی نیست و انسان های بسیاری به کمک پاراگلایدر یا بال های مصنوعی توانسته اند زمانی را در آسمان سپری کنند و دنیا را از نگاه پرندگان به تماشا بنشینند؛ اما این بار ماجرای پرواز قدری تفاوت دارد. دیگر انسان ها نمی خواهند همچون پرندگان به پرواز در آیند. به کمک دانش فیزیک و مقابله با جاذبه، حالا انسان ها می توانند مانند خودشان پرواز کنند، پا به روی ماشین های برقی یا فلای‌برد ایر (Flyboard Air) خود بگذارند و ثانیه ای بعد در اوج آسمان باشند. باورش سخت است، اما در ادامه می بینید که امکان دارد. 

بد نیست توضیحی درباره افرادی که این ویدیو را تهیه کرده اند بدهیم و سپس راهی شهر لاس وگاس و ایالت یوتا یعنی لوکیشن فیلمبرداری شویم. فرانکی زاپاتا (Franky Zapata) کسی ست که مانند سوپر قهرمان ها، در آسمان آمریکا به پرواز در می آید، او 39 سال دارد، اما همچنان برای ورزش های هیجانی در اوج آمادگی به سر می برد. تهیه کننده ویدیو نیز دوین گراهام (Devin Graham) نام دارد. گراهام در ابتدا به هنرنمایی در فیلم های هیجانی می پرداخت، اما زمانی که در حین اسنوبردسواری، کمر و پاهایش شکستند، دیگر نتوانست از پس انجام ورزش های سخت برآید، پس تنها به تهیه کنندگی این فیلم ها اکتفا کرد. در ادامه همراه مان شوید و به هیچ وجه، تماشای ویدیوی مقابل را از دست ندهید. 

در ابتدا کودکی را داخل خودرو می بینیم که سرگرم بازی با تبلتش است، اما ناگهان صدایی می شنود و توجهش به بیرون جلب می شود. او به سختی می تواند آن چه می بیند را باور کند، شخصی در حال پرواز در آسمان است! کودک دیگر هیچ علاقه ای به بازی هایش نشان نمی دهد و فقط محو تماشای مرد پرنده است. کمی بعد با فرانکی همراه می شویم و با دقت بیشتری به تماشای هنرنمایی اش می نشینیم. در این میان، پلیسی با ماشین لامبورگینی سبز هم متوجه مرد فلای‌بردسوار می شود، گویی تعقیب و گریزی سخت و هیجانی در راه است ...

حتما کارناوال را در تماشای این ویدیو همراهی کنید.


:Video Details

Produced By : Devin Graham

Artist: Franky Zapata

Music by: MALAKAI (feat. Mann & Allen Paris) - On Time

ورود به صفحه ویدیوهای هیجانی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست