ویدیو HD

نمایشی هیجان انگیز با دوچرخه

نظرتان درباره چشیدن طعم آدرنالین چیست؟! می خواهیم با تماشای نمایشی هیجان انگیز با دوچرخه غرق در هیجان شویم. تا به حال چندین ویدیو هیجانی را با شما اشتراک گذاشته ایم که از رشته های مختلف ورزشی از جمله بانجی جامپینگ، بیس جامپینگ، قایق سواری، پرواز با وینگ سوئیت و ... بوده اند؛ حالا وقت آن رسیده که یک ویدیو هیجانی از دوچرخه سواری بی ام ایکس را تماشا کنیم و تجربه ای متفاوت و جذاب داشته باشیم. با یکی از حرفه ای های این رشته ورزشی به نام مارک برنت (Mark Burnett) همراه می شویم و حرکات ماهرانه او را به تماشا می نشینیم. با همراه بمانید و دیدن هنرنمایی این جوان ورزشکار را از دست ندهید. 

برای ورزش دوچرخه سواری مانند بسیاری از ورزش های جهان، شاخه های مختلف وجود دارد و همان طور که گفتیم در ویدیو پیش رو، شاهد یکی از شاخه های آن به نام بی ام ایکس (BMX) هستیم. دوچرخه سواری بی ام ایکس، با نوع خاصی از دوچرخه به همین نام انجام می شود، البته به این دوچرخه ها، موتورکراس (Motocross) هم می گویند. 

شاید برای تان جالب باشد که موتورکراس، در واقع شکلی از مسابقه موتور سیکلت بیرون از جاده است و معمولا در مکان های محصور برگزار می شود؛ اما وقتی جوانان دوچرخه سوار به تماشای حرکات موتورسواران در این رشته نشستند، تصمیم گرفتند دوچرخه های خود را توسعه داده و اینگونه، دوچرخه موتورکراس برای اولین بار اختراع شد. امروزه این رشته ورزشی در دو مدل رقابتی و فری استایل انجام می شود. 

در این ویدیو مارک برنت به نوع فری استایل این رشته ورزشی می پردازد و با حرکات جذاب و بعضا خطرناکش، ما را محو تماشا می کند. او از کودکی به این رشته ورزشی علاقه وافری نشان داده و همین مهارت امروزه وی را رقم زده است. مارک را می بینیم که در مقابل موانع سر خم نمی کند و با تلاشی تحسین برانگیز، یک به یک از مسیرهای سخت و دشوار می گذرد و حتی برای خود، چالش های تازه هم می سازد. 

با کارناوال و مارک برنت همراه شوید و تماشای ویدیو مقابل را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Sunday Bikes

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET