کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

آتش بازی | لحظاتی مملوء از استرس و زیبایی

در ثانیه های پیش رو شور و هیجان تمام را به چشمان زیبایتان تقدیم می کنیم با ویدیویی جذاب و پر هیجان از آتش بازی. آتش عنصری که با عنصر وجودی ما بسیار متفاوت است و می تواند در یک سهل انگاری ساده جان ما را بگیرد اما بدون آتش هم قادر به زندگی نیستیم. می خواهیم شما را با انسان اژدها نمایی رو به رو کنیم که از آتش حراسی ندارد و صحنه هایی خارق العاده خلق می کند. سپس به سراغ آتش بازی در آسمان بی کران می رویم و حسابی لذت می بریم. به هیچ عنوان این ویدیو دیدنی را از دست ندهید. اژدها موجودی افسانه ای که مشخصه ی بارزش تولید آتش از دهانش است اما این بار انسانی حاضر شده تا خود را به چالش بکشد و نقش اژدها را بازی کند، او می خواهد نمایشی هیجان انگیز خلق کند. تمامی صحنه هایی که می بینید واقعی است. در میان صخره هایی قندیل بسته شخصی حاضر شده تا مواد سوختنی را در دهانش بریزد و آتش از دهان بیرون دهد تا صحنه هایی به این زیبایی به ثبت رسد. بازی با حلقه های آتشین در میان فضایی یخ بسته که تنها روشنایی اش از فروغ آتش است. سپس فضا را تغییر می دهیم و به سراغ آتش بازی در آسمان شب می رویم. الان دقیقا زمانی است که باید گوشه دنج بنشینی و به آسمان خیره شوی. می خواهیم احساسی شاد را به چشمانت هدیه دهیم. با رنگ های متنوع و اشکال مختلف آسمان را چراغانی می کنیم تا در دلت احساس شادی، غوغا کند و صحنه هایی فوق العاده در ذهنت به یادگار بماند. اگر به کمی هیجان و لحظاتی ناب برای رفع خستگی های روزانه نیاز دارید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا و پر شور را از ندهید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست