کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز بر فراز شهر نیویورک | گشتی جذاب در آمریکا

در گشت و گذار امروز کارناوال سری به ایالات متحده آمریکا می زنیم و به سراغ نیویورک می رویم؛ جایی پر آوازه که لقب پرجمعیت ترین شهر ایالت نیویورک را یدک می کشد و یکی از قطب های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جهان به شمار می رود. اهمیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیویورک به جایی رسیده که برخی این شهر را پایتخت جهان نیز نامیده اند. برای دقایقی کار و دغدغه های تان را کنار بگذارید و آماده یک سفر تصویری شوید. ما شما را با خود به نیویورک می بریم تا گشت و گذاری به یادماندنی در آن داشته باشید و با یکی از مقاصد جذاب جهان آشنا شوید. همراه مان باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

مانند یک پرنده بال در می آوریم و اوج می گیریم تا نیویورک را از بالا به تماشا بنشینیم. اولین چیزی که می بینیم مجسمه آزادی یا تندیس آزادی (Statue of Liberty) است که در سال ۱۸۸۶ میلادی به مناسبت صدمین سال استقلال آمریکا از بریتانیا و به عنوان نمادی از دوستی فرانسه و آمریکا به این کشور داده شد. این مجسمه به صورت نمادی برای خوش آمدگویی به مسافرانی در آمده است که از راه دریا به نیویورک می آیند. 

در ادامه بر فراز آسمان خراش های نیویورک به پرواز در می آییم و خیابان های شهر را از نظر می گذرانیم. این شهر با داشتن بیش از ۵۳ آسمان خراش با ارتفاع بیش از ۲۰۰ متر، دارای بیشترین تعداد آسمان خراش در میان شهرهای دنیاست. چراغانی شب جلوه ای متفاوت به این شهر بخشیده است و آن را بسیار جذاب جلوه می دهد. گویی ساختمان ها را با چراغ های رنگارنگ آذین بسته اند تا دل از رهگذران ببرند. 

با کارناوال همراه باشید و با تماشای این ویدیو از گشت و گذار در شهر نیویورک لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست