کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز با بالون | تجربه ای متفاوت از رفتن به آسمان |

تاکنون در ویدیو های مختلف به شما نمایش دادیم که چگونه با استفاده از ترفندهایی ساده لحظات هیجان انگیز و متفاوتی می توانید برای خود رغم بزنید. تا به حال بارها و بارها در کنار هم هیجان را به سبک ها یم ختلف تجربه نمودیم که می توانید ویدیوهای این ماجراجویی ها را با کلیک بر روی لینک زیر تماشا کنید: ویدیوهای هیجانی برخی متعلق به فصل زمستان بودند و برخی دیگر تابستانی. امروز هم با ویدیو هیجانی و لذت بخش دیگر مهمان چشمانتان می شویم. بسیاری از ما رویای بالون سواری را در سر پرورانده ایم اما در ویدیو امروز استفاده ای متفاوت از بالون می کنیم و لحظاتی تکرار نشدنی را رقم می زنیم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب را از دست ندهید و با ما همراه شوید. بالون های رنگارنگ در آسمان بدون شک یکی از زیباترین مناظر است که در این دنیا دیده ایم اما امروز گروهی از جوانان پر شور با هدف استفاده ای متفاوت از بالون ها راهی بیابان شده اند. پس از بر پا کردن بالون و تجهیزات با یکدیگر تا ارتفاعی مناسب بالا می روند. آن ها با استفاده از طناب های محکم به بالون وصل شده اند و سپس از بالای بالون به سمت زمین شیرجه می زنند. صحنه های این ویدیو به قدری جالب است که با پرش آن ها حس می کنید خود از این ارتفاع پریده اید و لذت و هیجان انجام این کار اعماق وجودتان را فرا می گیرد. اما آیا در واقعیت هم حاضر به انجام چنین کاری هستید؟ بدون شک انجام این کار جرات فراوانی می خواهد زیرا با پایین پریدن از چنین ارتفاعی ته دلتان خالی می شود و هیجانی متفاوت در شما ایجاد می شود. این فضای شاد و پر از انرژی مثبت را به شما هدیه می دهیم تا روزی سرشار از نشاط را تجربه کنید. اگر تاکنون این تفریح را انجام داده اید و یا دوست دارید که آن را تجربه کنید نظرات و احساسات خود را با ما در میان بگذارید، ما منتظر احساسات زیبایتان هستیم. با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

 عالییییییی

30 تیر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست