کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز دسته جمعی پرندگان | تماشای درناها در آسمان واشینگتن

این بار برای تان یک ویدیوی ناب و پر از لحظات دیدنی از دنیای پرندگان تدارک دیده ایم. می خواهیم راهی دنیای پرنده های مهاجر شویم و حرکات هماهنگ و دسته جمعی آن ها را به نظاره بنشینیم. برای این منظور، به یک جشنواره سالانه سر می زنیم که اتلو کرین ساندهیل (Othello Sandhill Crane) نام دارد. این جشنواره هر ساله در ماه مارس در یکی از شهرهای ایالت واشینگتن آمریکا به نام اتلو (Othello) برگزار می شود. در این جشنواره، تمامی توجه ها به درناهای شن زار است، اما چرا؟! 

ماه مارس زمانی ست که این پرندگان، مهاجرت شان به ایالت واشینگتن و شهر اتلو آغاز می کنند و در این سرزمین، شور و حالی وصف نشدنی پدید می آورند. درناهای شن زار از پرندگان بومی آمریکا به شمار می روند که البته در نواحی شمال شرقی سیبری نیز به مراتب دیده می شوند. ساندهیل یا شن زار، نامی ست که به خاطر زیستگاه این پرندگان در ایالت نبراسکا (Nebraska) به آن ها اتلاق شده است. بد نیست توضیح دهیم که ویدیوی پیش رو مربوط به فستیوال «اتلو کرین ساندهیل» در سال 2016 است، در آینده ویدیویی تماشایی از آخرین دوره برگزاری این جشنواره سالانه را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. باید بدانید که در این ویدیو توجه به درناهای زیبا و حرکات دسته جمعی شان است که در آسمان شهر مشغول پرواز و هنرنمایی هستند. یعنی همان مساله ای که بسیاری از مردم را برای حضور در این فستیوال به اتلو می کشاند. در ادامه ما را در تماشای این ویدیو همراهی کنید.

به شهر اتلو می رویم و درخشش انوار خورشید را در میان ابرها به تماشا می نشینیم. لحظه ای بعد، پرندگان نظرمان را جلب می کنند که آرام از کنار رودخانه به پرواز در می آیند و در پهنه آسمان گشت می زنند؛ گویی این موجودات دوست داشتنی خود را برای یک نمایش بی نظیر آماده می کنند و ما تماشاچیان این نمایش هستیم...

برای تماشای هنرنمایی درناهای شن زار با کارناوال همراه شوید.


 :Video Details

Film By: TriumphRainbow LLC

Music By: PETER HEAVEN & Blue Light Orchestra

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امید گیلان

سلام سایتتون خیلی عالی و جذابه من هر روز سایتتونو چک میکنم و ویدئو هاتونو میبینم امیدوارم همیشه اینقد جذاب بمونه خستنه نباشید

22 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست