کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز بر فراز کوهستان با وینگ سوئیت

آماده یک سفر هیجانی شوید و با ما به فرانسه بیایید. یک آدرنالین باز حرفه ای به نام براندن مایکسل (Brandon Mikesell) می خواهد پرواز بر فراز کوهستان با وینگ سوئیت را تجربه کند و هیجان این کار را به تصویر بکشد. او برای انجام این فعالیت هیجانی، لباس بالدار مخصوص را بر تن می کند و آماده پرش می شود. این روزها پرواز با وینگ سوئیت طرفداران زیادی پیدا کرده و به عنوان یک تفریح و ورزش هیجانی جای خود را در میان عاشقان آدرنالین باز کرده است. با ما باشید تا ببینید براندن چگونه به پرواز در می آید و مانند پرندگان در آسمان پیش می رود.

همسفر ما، براندن مایکسل، از اهالی سیاتل آمریکاست که به خاطر پروازهای هیجان انگیزش با وینگ سوئیت شهرت دارد. او این بار در فرانسه و بر فراز کوه های پری آلپس (French Prealps) پرواز می کند. کوه هایی که در غرب رشته کوه آلپ قرار دارند و چشم انداز زیبایی را پیش روی تان قرار می دهند. او به شهرستان اوت سووآ (Haute-Savoie) می رود و بر فراز کوه لو بریونت (Le Brévent) قرار می گیرد. حالا وقت آن است که از ارتفاع 2500 متری بپرد و نمایشی هیجان انگیز به راه بیندازد. او خودش را آماده می کند و در عرض چند ثانیه مانند پرنده ای رها بر فراز صخره ها و زمین های سبز بال می گشاید. ما هم با او همراه می شویم و به کمک دوربین گوپرو پرواز با وینگ سوئیت را تجربه می کنیم. در کنار سپری کردن لحظات هیجان انگیز، چشم اندازهای زیبای کوهستانی را نیز از نظر می گذرانیم و لذت می بریم.

براندن درباره پروازهایش این گونه می گوید:

من بسیار آموزش دیده ام و حرفه ای شده ام. سال هاست که به این کار مشغولم؛ کاری که برای تحقق رویای پروازم انجام می دهم.

دست در دست کارناوال دهید تا با این حرفه ای همراه شویم و نمایش هیجان انگیزش را ببینیم.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
پاشا

آخ که اگر بیوفته،بدرد نمیخوره ....

31 فروردین 1398

محمد

خیلی زیبا بود تشکر

04 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست