کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سقوط آزاد بر فراز رشته کوه آلپ

برای تجربه لحظاتی هیجان انگیز آماده باشید و به تماشای این ویدیو هیجانی از سقوط آزاد بر فراز رشته کوه آلپ بنشینید. در بالای این رشته کوه به پرواز در می آییم و همراه ورزشکاران حرفه ای به پایین می پریم تا هیجان را به شکلی دیگر تجربه کنیم. ورزشکاران را می بینیم که برای پرش از هواپیما آماده می شوند تا حسابی آدرنالین را بالا ببرند. هر لحظه قلب تندتر می تپد و نفس ها در سینه حبس می شود تا اینکه چتربازان، در آسمان شیرجه می زنند. حالا همراه آنها در آسمان به پرواز در می آییم؛ بر فراز ابرها قرار داریم و می توانیم گوشه ای از شگفتی های طبیعت را ببینیم.

این هیجان را بر فراز کوه مون بلان (Mont Blanc) تجربه می کنیم که لقب بلندترین کوه از رشته‌کوه‌ آلپ را دارد. این کوه در مرز کشورهای فرانسه و ایتالیا و در توده‌کوه مون بلان جای گرفته است؛ توده‌کوهی که ارتفاع بلندترین قله آن به ۴۸۰۷ متر می رسد. مون بلان عبارتی فرانسوی است که معنای «کوه سپید» می دهد. حدود 100 کیلومتر از مون بلان پوشیده از یخچال‌های دائمی ست و همین سبب شده تا نام کوه سپید را برای آن برگزینند. این کوه را La Dame Blanche نیز می خوانند؛ به معنای «بانوی سپیدپوش». 

هیجان بر فراز آلپ همچنان ادامه دارد تا اینکه چتر ها باز می شوند و به کوه ها نزدیک و نزدیک تر می شویم. از کنار صخره ها عبور می کنیم و از دیدن مناظر لذت می بریم. بر روی کوه ها برف دیده می شود و ظاهری ابلق پیدا کرده اند و همین بر جذابیت شان می افزاید. در نهایت بر روی زمینی سرسبز فرود می آییم و سفر هیجان انگیزمان به پایان می رسد.

برای دقایقی با کارناوال همراه باشید و از تماشای این ویدیوی هیجانی لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست